Módní policie: Heidi Janků oblékla černé šaty s peřím. Toho ale bylo trochu příliš

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Janku Heidi
Zdroj: Profimedia

V pátek se v Náchodě konal galavečer u příležitosti vyhlášení soutěže Muž roku 2022. Tuto událost si nenechala ujít celá řada osobností. Dorazila tak například Heidi Janků, která si na sebe vzala koktejlové šatičky zdobené peřím. Ačkoliv má zpěvačka stále top figuru, výrazné šaty k ní příliš nesedly.

Už po třiadvacáté se letos hledal ten nejkrásnější muž České republiky. Slavnostní vyhlášení Muže roku 2022 navštívila celá řada známých osobností.

Nechyběly tam například herečky Kateřina Macháčková či Jitka Sedláčková. Na pódiu se objevila Petra Janů nebo Heidi Janků.

Černé sexy šaty

Právě Heidi Janků zvolila velmi originální oděv. Na sebe si totiž vzala černé koktejly, které byly zdobeny aplikací připomínající pštrosí peří.

Šaty sahaly svou délkou lehce nad kolena. Jejich střih byl rovný, v průramcích byly vykrojeny. Vše zakončovala špagetová ramínka.

Janku Heidi

Zdroj: Profimedia

Kombinace peří a krátkého střihu nepůsobila dobře

V první řadě nutno podotknout, že Heidi má zkrátka luxusní postavu. A to nejen na její věk, ale prakticky na jakýkoliv věk. V modelu tak vynikly její štíhlé nohy i útlé paže.

Přesto zůstává dojem, že tyto šaty na ni byly zkrátka moc. Střih byl sám o sobě zajímavý a herečce sedl, v kombinaci s peřím ale model působil až příliš mladicky, možná až trochu lacině.

Pokud populární umělkyně volila tento styl šatů, bylo by působivé obléci šaty až na zem, či dokonce s dlouhými rukávy. Ty by této odvážné aplikaci dodaly jistý punc elegance.

Boty byly v pořádku

Jako doplněk zvolila černé lodičky velmi hezkého tvaru, které k šatům sedly. Pokud by zvolila jinou barvu, na model by to bylo až příliš. Takto alespoň trochu tlumila excentričnost jeho zdobení.

Zvolené šaty rozhodně nebyly ošklivé, a ani se nedá říct, že by Heidi neslušely. Stylem se k ní ale nehodily a zbytečně z ní dělaly diblíka.

Zdroj: Lifee, Super.cz

Autor: Karolína Ševcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články