Módní policie: Hanychová a Stropnická vyrazily na party. Kordulin model byl ale trochu příliš

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Hanychova Stropnicka
Zdroj: Profimedia

Influencerka Agáta Hanychová a její nevlastní sestra Kordula Stropnická ve středu společně vyrazily na párty jednoho z pražských klubů. Obě zvolily velmi odvážné outfity, které se na tuto příležitost hodí. Přesto byl podle nás ten Kordulin odvážný až příliš.


Agáta Hanychová se nedávno vrátila ze Španělska, kde byla se svým partnerem Jaromírem Soukupem. Doma ale příliš nepobyla a rovnou vyrazila za zábavou.

S sebou vzala svou nejmladší sestru Kordulu. Chtěla ji tak přivést na jiné myšlenky. V minulých dnech se totiž konal první rozvodový soud mezi jejími rodiči — Veronikou Žilkovou a Martinem Stropnickým.

Agáta zvolila krásné šaty

Obě ženy zvolily odvážné párty oblečení. U Agáty to byly krátké fialové šaty bez ramínek s nařasenou tylovou sukní, které jí velmi slušely a podtrhly její krásnou postavu.

Jako doplňky zvolila originální lodičky, na nichž se mísily různé barvy a tvary, což vypadalo zajímavě a model to oživilo. K nim přidala ještě značkovou kabelku, která byla bílé barvy a měla tmavě modrý potisk.

I ta by se k šatům hodila, nehodila se však ani trochu k lodičkám. Za nás měla modelka zvolit buď kabelku a jednobarevné lodičky, nebo tyto lodičky, ale mnohem jednodušší kabelku.

Hanychova Stropnicka

Zdroj: Profimedia

Kordula vsadila na černou

Její šestnáctiletá sestra Kordula zvolila jednodušší outfit. Ten se skládal z černých kožených kalhot se zvýšeným pasem a černého topu.

Top byl ze saténové látky a měl zcela odhalená záda, kde bylo jen několik šňůrek. Zřejmě jeho největší problém byla jeho délka, která by si nezadala s širší podprsenkou.

Jako doplňky zvolila dcera Veroniky Žilkové černé páskové boty a značkovou kabelku. Na krku měla drobný řetízek. Vše vypadalo v pořádku a model to sice nepozvedlo, ale ani nijak nerušilo.

Příliš laciné

Ačkoliv Kordulin outfit zřejmě reprezentuje to, jak se obléká současná mladá generace, na nás působí kombinace odvážných prvků až příliš lacině.

K obtaženým koženým kalhotám by byl lepší nějaký decentnější vršek. K černému topu by se naopak hodily elegantnější kalhoty s ještě vyšším pasem. Za nás by měl pak model úplně jinou úroveň.

Zdroj: Blesk, Extra

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články