Módní policie: Hana Vagnerová oblékla krásné šaty, zradilo ji ale spodní prádlo

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
hana vagnerova
Zdroj: Profimedia

V úterý se konala premiéra nového českého filmu Pánský klub. Ujít si ji nenechala celá řada tuzemských celebrit. Jednou z nich byla také herečka Hana Vagnerová. Při té příležitosti si oblékla rafinované zelené šaty, které jí velmi slušely. Několik nedostatků však model přeci jen měl.

Hanka si na slavnostní premiéru oblékla dlouhé šaty smaragdové barvy. Tato barva jí, jako majitelce zrzavých vlasů, velmi sluší. Čehož si je zřejmě velmi dobře vědoma.

Pořádně sexy záda

Šaty byly dlouhé, s krátkými rukávy a přiměřeně vysokým rozparkem. Jejich krása se ale skutečně projevila, až když se sympatická herečka otočila zády.

Šaty tam měly totiž velmi smyslný průstřih, který byl v polovině rozdělen malým knoflíčkem. Model tak vypadal na útlých hereččiných zádech opravdu sexy.

Vagnerova_Hana

Zdroj: Profimedia

Boty se příliš nehodily

Jako doplněk zvolila Hanka černou kabelku se zlatým řemínkem. Ta sice nebyla nijak odvážná či originální, ale model díky tomu alespoň nepůsobil přeplácaně.

Vše doplnila herečka světlými páskovými botami. Ty se však k modelu ani ke kabelce příliš nehodily. Pravděpodobně by byly vhodnější klasické černé lodičky.

Vykukující faux pas

Další věc, kterou ale musíme vytknout, je nepříliš vhodně zvolené spodní prádlo. Podprsenka totiž neudělala Hance příliš dobrou službu.

Zepředu bylo znatelně vidět, jak se jí pod upnutými šaty rýsují vršek podprsenky. To by úplně tolik nevadilo. Celkový dojem však kazilo zapínání, které bylo patrné právě v průstřihu na zádech.

Příště bychom tak doporučili spíše samodržící podprsenku nebo vyrazit rovnou bez. Hanka by si to se svým tělem rozhodně mohla dovolit.

Zdroj: deník Blesk

Autor: Karolína Ševcová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články