Módní policie: Hana Mašlíková překvapila romantickými růžovými šaty. Schovala pod ně své svalnaté tělo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
hana maslikova
Zdroj: Profimedia

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková poslední dobou žila cvičením a přípravami na soutěž bikini fitness. Na svém instagramu se setkala s chválou, ale také s nemilými komentáři. Podle řady fanoušků totiž svaly, které jí nakonec vynesly před dvěma týdny na soutěži zlato, k ženě nepatří. Když se teď ukázala na společenské akci v šatech, pod které svůj pekáč buchet schovala, mnohé šokovala.

Hana v minulosti u svých příspěvků na sociálních sítích několikrát prohlásila, že ji negativní komentáře netrápí. Na svém těle pracovala a bylo pro ni důležité v soutěži něčeho dosáhnout. A to se jí povedlo. Proto jí nevadilo, když pro mnohé nebyla, jak oni říkali, tak úplně ženou.

Že má ale kromě svalů a posilování ve fitku také svou ženskou postavu, o tom by neměl nikdo pochybovat. Modelkou se nestala zničehonic. Své svaly tentokrát odsunula na vedlejší kolej a na narozeninovou oslavu jednoho pražského podniku dorazila v růžových šatech.

Konečně ženská

Ačkoli mnoho fanoušků Mašlíkovou za její výdrž obdivovalo, velká část lidí se shodla na tom, že svaly, které Hana nabrala, byly už příliš. Na soutěži s nimi možná udělala dojem, ženy ale nechápaly, proč se snaží připodobnit mužům, a muži zase tvrdili, že by takovou ženskou doma nechtěli.

Tentokrát ale všechny zaskočila tím, že si na sebe oblékla šaty s delším rukávem, pod kterými schovala své břišní svaly, ale také vypracované paže. Navíc zvolila růžovou barvu, která z ní udělala po dlouhé době nežnou ženu. Se sympatickým úsměvem a rozpuštěnými vlasy nejspíš okouzlila i ty, kteří jí před časem na instagram napsali nehezký komentář.

hana maslikova

Zdroj: Profimedia

Společenskou akci si podle svého výrazu užila a bylo pro ni příjemné vyrazit po dlouhé době do společnosti v něčem, co z ní dělá skutečnou ženu, takovou, které gentlemani otevřou dveře nebo nabídnou rámě. Modelka dokázala, že má více stránek, které se dají i zkombinovat.

Pochlubila se dlouhýma nohama

Když si žena vezme kratší šaty, obvykle se chce pochlubit dlouhýma nohama. Mašlíková ukázala, že i přes cvičení je stále nežnou ženou, která má na jednu stranu vypracované tělo, na tu druhou ale také ženskou postavu, a především citlivou duši.

O tom koneckonců mluvila několikrát i na instagramu, kde zmínila, že sice cvičí a pracuje na sobě, to z ní ale nedělá chlapa. I ženy mají právo ukázat své schopnosti. A ti, kteří tvrdili, že už Mašlíková nikdy nebude vypadat jako krásná a něžná osoba, se mýlili.

Podle modelky je důležité, že je se sebou spokojená ona sama. Díky posilování si splnila sen o vítězství v soutěži, udržuje se v kondici, když ale chce, umí se také krásně obléknout a ukázat se světu jako něžná duše v růžových šatech.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články