Módní policie: Halina Pawlowská vyvenčila své labutě na svetru. V ZOO se s nimi rozhodně neztratí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
halina pawlowska
Zdroj: Profimedia

Seriál ZOO se v novém roce ukáže na televizních obrazovkách a nahradí tak ukončenou Slunečnou. Natáčení probíhá v plném proudu a na oslavu první klapky dorazila celá řada herců, kteří si v něm zahrají. Mimo to se ale ukázaly i další slavné osobnosti, které se rozhodly podpořit kolegy.

Mezi příchozími se objevili Eva Burešová, Václav Noid Bárta, Bohumil Klepl nebo právě Halina Pawlowská, která díky svému outfitu působila poměrně nepřehlédnutelně. Ačkoli se Eva Burešová jako hlavní hrdinka nového seriálu ukázala v rudé paruce, rozhodně nebyla sama, kdo překvapil svým vzhledem. Pawlowská totiž v tomto ohledu vede.

Nejednalo se o velkou společenskou akci, nikdo tedy neočekával, že hosté dorazí ve večerních róbách. Šlo spíše o příležitost vzít si něco ležérního a setkat se s podobně oblečenými kolegy. Některé modely ale přesto byly maličko mimo.

Barva dobrá, labutě ale mohla nechat doma

Pawlowská dorazila na první ateliérovou klapku seriálu v černém. Svetr s delšími rukávy, které si během večera vyhrnula k loktům, jí slušel a díky barvě také zeštíhloval. Dalo by se tedy říci, že šlo vcelku o dobrý výběr. Problémem ale byl šílený vzor na hrudníku.

Dvě bílé labutě a velká červená srdíčka totiž působily na Pawlowské kýčovitě. Takový svetr, který vypadal jako svetr upletený od babičky k Vánocům, si měla vzít spíše ke krbu, až bude slavit silvestra. Do společnosti se jednoduše nehodí, a to navzdory skutečnosti, že Pawlowské celkem sluší.

serial zoo

Zdroj: Profimedia

Alespoň si s červenými srdíčky spisovatelka sladila nalakované nehty a příjemně se usmívala do fotoaparátů. Sympatická umělkyně tím něco málo zachránila, a jelikož pravděpodobně perlila svými vtipy jako obvykle, málokdo vnímal, co si vzala vlastně na sebe.

Nebyla v tom sama

Je pravdou, že akce byla spíše setkáním přátel a kolegů než společenskou událostí. Takže i mnoho dalších herců a umělců příliš neřešilo, v čem se před fotografy ukážou. Bohumil Klepl třeba v bundě a hnědé čapce působil, jako kdyby se chystal na ryby.

Třeba se jednou s prutem setká na rybníce s Pawlowskou, která jako milovnice labutí bude vyhlížet, zda se nějaká z nich neobjeví v rákosí. Do té doby si ale určitě mají co říct u jednoho stolu a nehledě na to, co mají na sobě, baví fanoušky svým neutichajícím humorem.

Na nový seriál ZOO se mohou diváci těšit už začátkem nového roku, a pokud jeho první ateliérová klapka byla takto zajímavá, je jasné, že i snímek sám o sobě zaujme už na první dobrou. Pokud vám už teď chybí seriál Sestřičky nebo Slunečná, ZOO by vám měla pravidelnou dávku rodinného seriálu vynahradit.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články