Módní policie: Farna zazářila jako moderátorka, modelem ale neoslnila. Fanoušci zkritizovali i Bagárovou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Alexandr Malachovsky / CNC / Profimedia

SuperStar je každý rok přehlídka nejen hudebních talentů, ale také modelů, které si na sebe obléknou soutěžící, moderátoři i porotci. V prvním přímém přenosu ženská část poroty i moderátorka příliš fanoušky neoslnily, a většina jich dokonce souhlasila s tím, že by se měli vyměnit stylisté. Poučil se ale z tohoto faux pas vůbec někdo?

Ewa Farna se většinou ukazuje před diváky jako zpěvačka, díky letošní SuperStar se ale ukázalo, že je poměrně obstojnou moderátorkou, kterou chválí dokonce i Leoš Mareš. Jak v prvním, tak ve druhém přímém přenosu předvedla vynikající výkon. Jenomže jí to kazil fakt, že na sobě měla šílené oblečení.

Na svém Instagramu se podělila o nadšení z vysílání a ukázala také model, který celý večer představovala divákům. Podivné šaty, které jejímu tělu dodaly tvar kvádru, sice vypadaly jako otrhaný hadr, ale na druhou stranu oproti modelům, kterými se v poslední době Ewa prezentuje, byl tento outfit poměrně přijatelný.

Jako moderátorka se blýskla

Ačkoli Ewa zrovna nezářila vzhledově, jako moderátorka předvedla skvělý výkon. Fanoušci ji proto na Instagramu především chválí. Některé její hlášky z večera byly nezapomenutelné a mnozí by ji rádi jako moderátorku viděli častěji. Její podivné outfity by přitom možná mohly mít svou roli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Koneckonců, Leoš Mareš se dnes obléká vkusně, kdysi dávno ho ale proslavila šílená móda kabátů a trvalo mu to nějaký ten čas, než se naučil, co se ve společnosti nosí. Ne vždy originalita znamená krásu. Třeba to Farna také jednou pochopí a pak už ji od dokonalé moderátorky bude dělit pouze krůček.

Fanoušci se každopádně shodují na tom, že když už i Leoš Mareš kolegiálně Ewě fandí a uznává ji jako moderátorku, nejspíš na tom něco bude. Improvizovat dovede a na pódiu se cítí jako doma. Zdá se, že na tom, co si vezme na sebe, ve výsledku až tak nezáleží.

Bagárová dostala od fanoušků sodu

Porotkyně Monika Bagárová na prvním přímém přenosu připomínala charakter z Transformerů a mnozí možná v jejím polštářovitém outfitu viděli Optima Prima. O týden později se ukázala ve slušivých žlutých šatech, které zvýraznily její hrudník a na první pohled nebylo co kritizovat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Jenže na ten druhý se fanouškům celá řada věcí nelíbila. A na Instagramu to zpěvačce pořádně vytknuli. „Proč pořád nosíš paruky? Vždyť máš tak pěkné vlasy,“ rozčiluje se jeden z fanoušků, zatímco další dodává: „Nepřirozené a umělé.“

Palec dolů se objevuje i v mnoha dalších komentářích, a ačkoli se tentokrát vizážisté nejspíše snažili více než minulý týden, Monika ani tak příliš nezazářila. Ačkoli celá řada fanoušků se shoduje na tom, že jí to slušelo, hlavní slovo mají ti, kteří tvrdí opak.

Malé zlepšení si naopak vysloužila Patrície Pagáčová, která se z banánu proměnila na krásku ve fialových šatech. Čím překvapí slavné osobnosti za týden? Na to je třeba si počkat, už teď se ale dá očekávat, že se bude na co dívat a že modely rozhodně nezůstanou bez komentáře.

Zdroj: Instagram Ewa Farna, Instagram Monika Bagárová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články