Módní policie: Ewa Farna ze sebe udělala elegantní pomeranč. Svým módním vkusem nepřestává udivovat

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Profimedia

Ewa Farna se v poslední době na veřejnosti objevila několikrát ve velmi zajímavých modelech, které na někoho možná působily trochu kontroverzně, na druhou stranu celá řada fanoušků oceňuje její originalitu. Ta se rozhodně k její osobnosti hodí a ani tentokrát zpěvačka nezklamala.

Na předávání Slavíků, kde získala v kategorii zpěvačky první místo, přišla v hnědém kostýmu s motýlem na rameni a sklidila za svůj outfit spíše kritiku. Jako moderátorku SuperStar ji zase později stylisté několikrát navlékli do šílených šatů, které fanouškům kazily požitek z pořadu.

V současné době už se Ewa pěkně kulatí a musí tak tomu uzpůsobit i oblečení, které si bere na sebe. Chce se cítit pohodlně a zároveň dobře vypadat. Jenomže ne vždycky se jí to podaří. U poslední fotografie na Instagramu sama uznala, že někdy má pohodlí přednost před elegancí.

Když máš vypadat elegantně

Na Instagramu zveřejnila Ewa Farna fotografii, na které vypadá jako šílený pomeranč. Je samozřejmé, že bude mít bříško, když čeká miminko, nicméně oranžový kostým, který si vzala na sebe, z ní s jejím tvarem těla udělal pomeranč, a to, že je jí sako o tři čísla větší, ničemu nepomohlo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

„Když máš být elegantní, ale pod sakem máš těhotenské plavky a rozepnuté gatě,“ připsala sama zpěvačka ke svému příspěvku. Je vidět, že pohodlí u ní zvítězilo. Vzhledem k tomu, že v poslední době svými písněmi bojuje Ewa za názory, že každý jsme svým způsobem krásný, nějaká kritika ji nejspíš jen tak neskolí.

Fanoušci ale nemají ani důvod kritizovat. Ačkoli je její outfit minimálně zajímavý, většina sledujících ho oceňuje a podle jejich slov se k Ewě hodí. Je jednoduše originální jako ona sama. A to si myslí celá řada jak českých, tak i slovenských fanoušků.

Krásná žena se skvělým nápadem

Celá řada sledujících se pod příspěvkem vyjadřuje k tomu, jak je Ewa originální a jak by chtěli mít tolik sebevědomí, jako má ona. Mnozí se přiznali, že by si sami něco takového nevzali, protože by neměli sílu ukázat, že jsou jiní. Ewa je ale svá a nestydí se za sebe.

„Jste krásná žena. To s těmi plavkami je skvělý nápad, hodí se to dokonale ke kostýmu a ani ty rozepnuté kalhoty nijak nevadí,“ směje se jedna z fanynek. A její názor podporují i další, kteří jsou opět překvapeni tím, co si Ewa vzala na sebe. Povětšinou ale v dobrém.

Pro někoho je možná Farna už příliš odvážná, jiní ale její snahu vyniknout a nebát se ukázat v trochu jiném světle berou velmi pozitivně. Pro některé je vzorem, jiní se nad jejím oblečením usmějí. Pravda ale rozhodně je, že na Instagramu se tahle umělkyně rozhodně neztratí.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články