Módní policie: Ewa Farna vystupovala v košili připomínající povlak na polštář a přehnala to s gelem na vlasy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Profimedia

Někteří umělci jsou nepoučitelní. O Ewě Farné psala naše módní policie už několikrát. Její modely jsou sice originální, ne vždy ale lichotivé. Zatímco někteří zpěváci či herci přešlápnou jednou nebo dvakrát, Farna se už svými podivnými outfity proslavila. A teď se pochlubila na instagramu dalším z nich.


Zpěvačka nedávno vystupovala v rodném Polsku, kde fanoušky dostala svou neskutečnou energií, milými úsměvy a novými písničkami v kombinaci s jejími staršími peckami. Kromě toho si ale většina z návštěvníků koncertu bude až do konce života pamatovat to, co měla Ewa na sobě.

Dorazila totiž v něčem, co vypadalo jako povlak na polštář. Na jednu stranu tak u jejího snímku na instagramu fanoušci chválí její energii, kterou je nabila během koncertu, na tu druhou se ale už při pohledu na ní chce člověku zalehnout do peřin a oddat se spánku.

Střih modelu: katastrofa

Ewa si na vystoupení oblékla oversized košili, ve které ale nevypadala moderně, jak si nejspíš řekla, ale jako strašák do zelí. Bílý top na ní visel do všech stran, a ačkoli dlouhé rukávy byly u zápěstí utažené, bylo také vidět, že jsou zhruba dvakrát delší, než potřebuje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Ve skutečnosti vypadá košile trochu jako svěrací kazajka a při pohledu na Ewu si možná nejeden fanoušek právem řekl, že zpěvačka působí, jako kdyby utekla z blázince. Svědčí o tom i to, že si zapomněla vzít kalhoty. Krátké kraťasy totiž nejsou pod dlouhým topem skoro vidět.

Ewa nikdy nepatřila k nejhubenějším a ráda si o tom i zazpívá. Její postava se v posledních měsících ale výrazně zlepšila. I tak ovšem nezvolila spodek svého modelu dobře. Kraťasy do poloviny stehen a vyšší boty do půli lýtek jejím nohám nesvědčí.

Příliš mnoho gelu

Na posledním snímku Ewa ukázala zblízka svůj účes. Copánky by nebyly takovým problémem, není ale úplně jasné, jestli pramínek vlasů z čela připlácla k hlavě úmyslně, nebo se jí k ní přilepil potem. Vzhledem k tomu, jak se ale její vlasy lesknou, zdá se, že to trochu přehnala s gelem.

Je tak sice vidět, že úprava vlasů trvala Ewě pěkně dlouho, na druhou stranu ale možná mohla strávit méně času s vlasy a soustředit se více na výběr oblečení. V podobném modelu by mohla klidně vystupovat pod přezdívkou Copatý polštář.

Naše módní policie opět doufá, že třeba Ewa příště dorazí před fanoušky v nějakém méně výstředním modelu. Vzhledem k tomu, že v poslední době už několikrát ukázala, že má zkrátka svůj osobitý styl, neděláme si ale velké naděje.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články