Módní policie: Eva Perkausová oblékla výrazné růžové šaty. Vyniklo v nich její těhotenské bříško

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva perkausova
Zdroj: Profimedia

Pohledná moderátorka hlavních zpráv CNN Prima NEWS Eva Perkausová je už nějaký ten pátek v očekávání. Teprve teď se ale poprvé objevila na veřejnosti a pochlubila se s rostoucím bříškem. Na tradiční party dorazila po boku Romana Šebrleho a už z dálky nepřehlédnutelně zářila.

A to nejen díky širokému úsměvu na tváři. Tím sice dokázala, že se v těhotenství cítí skvěle a na společenskou událost se velmi těšila, to, co na ní svítilo nejvíce, byly ale výrazné růžové šaty. V nich ukázala, že i jako těhotná a s bříškem umí působit jako sexy žena.

O tom, že je Perkausová kráska, nikdy nikdo nepochyboval. Očividně má ale stále čím překvapovat. To, že si vzala velmi výrazné barevné šaty, možná mnohé překvapilo, na druhou stranu je ale vidět, že si to mohla dovolit.

Jen růžová to může být

Party TV Prima se konala na Hostivařské přehradě. Jelikož počasí v daný den potěšilo, mohla si Eva kratší šaty dovolit. O co více ale ukázala nohou, o to delší také zvolila rukávy. Ty ohrnula až v polovině předloktí.

Ačkoli je vidět, že je model poměrně volný, zároveň v něm rozhodně moderátorka neschová své bříško. Tím se ale hrdě chlubila všem okolo sebe a bylo na ni vidět, že se na miminko těší. Jak sama řekla, těhotenské nevolnosti se jí prozatím vyhnuly a ona se cítí šťastná a plná energie.

eva perkausova

Zdroj: Profimedia

A přesně o tom vypovídal i její vzhled. Na party se procházela s úsměvem na tváři, nedělala si z ničeho starosti a užívala si společnosti svých kolegů, kteří dorazili na přehradu také s vynikající náladou. Perkausovou rozhodně nikdo z nich ve výrazném modelu nepřehlédl.

Dokonale sladěná

Méně je někdy více. To si Eva dobře uvědomila. Proto k růžovým šatům neřešila nějaké přehnané doplňky. Na písčitou pláž obula jen bílé pantofle, ve kterých vynikly její růžově nalakované nehty, a doplnila model decentním prstýnkem a malými náušnicemi.

Celkově by řada lidí očekávala, že si moderátorka oblékne v těhotenství nějaký decentní model, zvláště v případě, že se od ohlášení svého očekávání objevila na veřejnosti poprvé. Eva ale dokázala, že je ženou, která se za sebe rozhodně nestydí a chce si užívat bez omezení.

Celkově byl model Perkausové velmi povedený, a ačkoli možná ukázala hodně a podle některých by mohla model doplnit o kalhoty, je pravdou, že tahle kráska se rozhodně nemá za co stydět. Nejeden muž jistě její outfit pochválil a od nás si vysloužila velmi kladné hodnocení.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články