Módní policie: Eva Perkausová a její manžel vsadili na klasiku. Moderátorka to ale přehnala se šperky

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Parkausova Heck
Zdroj: Profimedia

Krásná moderátorka Eva Perkausová si vyrazila i se svým manželem Ivanem Heckem na světové finále modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2022. Oběma to moc slušelo a elegance, kterou pár zvolil, z módy nikdy nevyjde. Šperků bylo ale v modelu přeci jen příliš.


Eva Perkausová je moderátorka a velmi krásná žena, která je momentálně navíc v očekávání. I se svým manželem se těší na jejich prvního potomka.

Ačkoliv je moderátorka v šestém měsíci, její těhotenské bříško byste na fotce hledali spíše obtížně. Střih šatů, které zvolila, jej totiž velmi rafinovaně zakrýval.

Těhotenská móda se za posledních pár let velmi změnila. Pryč jsou volné šaty maskující rostoucí bříško. Slavné těhotné ženy v poslední době spíše razily trend „ukázaná platí“.

Velkou průkopnicí v tom byla zpěvačka Rihanna. U nás to byla například herečka Eva Burešová. Eva Perkausová to však má trochu jinak. Těhotenské bříško na svých fotkách ukazuje jen minimálně a ani finále modelingové soutěže nebylo výjimkou.

Bříško zahalila do vkusných šatů

Ani jeden z přístupu k módě v těhotenství nehaníme. Bříško není žádné stigma a je jen na budoucí mamince, zda ho chce ukázat, či nikoliv.

Eva vsadila na dlouhé černé šaty bez ramínek, které vypadaly velmi elegantně. Část kolem prsou byla z hladké látky. Sukňová část pak měla vzor v podobě úzkých proužků. Podklad a pruhy byly však velmi barevně podobné, z dálky tak nebyl vzor téměř patrný.

Parkausova Heck

Zdroj: Profimedia

Tvrdý a nesplývavý materiál jí dokázal vytvořit krásnou siluetu, bez toho, aby jí nějakým způsobem zdůrazňoval právě bříško. Nejednalo se tak o žádné volné beztvaré šaty.

Někdy je méně více

Jako doplněk zvolila černé boty a psaníčko, čímž byl vrchol elegance dokonán. Eva však, zřejmě v rámci spolupráce, využila velké množství diamantových šperků.

Jednalo se o velké kruhové náušnice, náramek a tři prsteny. Vzhledem k tomu, že šaty byly černé a jednoduché, tak leccos „unesly“, přesto si ale myslíme, že šperků bylo na Eviných rukách přeci jen trochu moc.

Partner vypadal jako Bond

Její partner vsadil rovněž na klasiku. S černým smokingem s motýlkem a lakovaným polobotkami prostě nemohl šlápnout vedle.

Ačkoliv se nejednalo o žádné originální modely, Eva i její manžel vypadali velmi elegantně. A elegance není nikdy dost. Za nás určitě velmi povedený outfit.

Zdroj: iDNES

Autor: Karolína Ševcová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články