Módní policie: Eva Herzigová se do módního důchodu nechystá. Na přehlídce v Paříži zářila

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Eva Herzigova
Zdroj: Profimedia

Eva Herzigová stále patří mezi aktivní modelky a do „módního důchodu“ se jen tak nechystá. I nadále je velmi vyhledávanou modelkou a účastní se světových přehlídek, ať už jako host nebo jako modelka. V obou případech však vždy vypadá skvěle. A stejně tomu bylo i nyní v září, když dorazila na přehlídku Saint Laurent Womenswear Spring/Summer 2023.

Věk je u Evy jen číslo

Eva Herzigová si brzy získala skvělé jméno a v 90. letech zářila po boku modelek Naomi Campbell či Claudie Schiffer. Značky jako Versace, Hugo Boss, Fendi či Dolce & Gabbana se o ni přetahovaly a modelka neměla o práci nouzi.

Objevila se na titulních stránkách všech významných módních časopisů – Harper’s Bazaar, Elle, Woman, Kleopatra, pařížské i italské mutace Vogue, Amica nebo amerického Playboye.

Většina modelek se již v raném věku trápí, co se bude dít, až „zestárnou“. Eva je však důkazem, že vyšší věk rozhodně neznamená konec kariéry.

Ačkoliv modelce bude příští rok 50 let, stále se objevuje na světových molech. Naposledy předváděla v březnu pro značky Missoni a Blumarine. Při obou přehlídkách dokázala, že strčí do kapsy mnohem mladší modelky. Vůbec byste jí tak nehádali, že je matkou tří synů.

Naposledy se Eva objevila na přehlídce Saint Laurent Womenswear Spring/Summer 2023, kde jako vždy zazářila.

Na přehlídce za dámu

Přehlídky kolekce Saint Laurent bývají vždy velkou událostí a jinak tomu nebylo ani letos v Paříži, kde byla představena kolekce na jaro/léto 2023.

Na přehlídku dorazilo mnoho známých osobností, mezi nimiž nechyběla Hailey Bieber, Anja Rubik, zpěvačka Rosé a samozřejmě ani sama Herzigová.

Eva Herzigova

Zdroj: Profimedia

Modelka dorazila na přehlídku v šedém kabátě, který měla jen ležérně přehozený přes ramena. Pod něj zvolila rafinované šaty, které odhalovaly část jejího břicha a byly v této oblasti spojené černou květinou. Šaty měly dlouhý rukáv, ke kterému si jako doplňky zvolila velké množství náramků a prsten.

Boty měly otevřenou špičku a byly v barvě šatů. Posledním doplňkem, který outfit skvěle doladil, bylo hnědé kožené psaníčko.

Outfit modelka zvolila jako vždy perfektně a patřila tak mezi ozdoby večera.

Zdroje: Novinky, The national news

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články