Módní policie: Eva Decastelo oblékla zlaté šaty úzkého střihu. Připomínala sošku Oscara

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva decastelo
Zdroj: Profimedia

Eva Decastelo je herečka, která většinou ví, jak se na společenskou akci obléci. Jenomže někdy se ukáže, že výjimka potvrzuje pravidlo. Jenom krásný úsměv nestačí k tomu, aby člověk zaujal. Naposledy mezi lidmi Eva ukázala, že i mistr tesař se někdy utne.

Že má Eva ráda dobré víno a společnost hereckých kolegů, to ukázala na setkání v Praze fotografům hned několikrát. Nebyly k tomu potřeba fotky, na kterých do sebe naklápí celou lahev, aby se nad jejím vzezřením kdekdo pozastavil.

Outfit, ve kterém Decastelo dorazila, totiž na první pohled přitáhl pozornost všech přítomných. Otázkou ale je, na kolik procent byla Eva k obdivu a na kolik si lidé klepali na čelo. Dorazila totiž zabalená ve zlatém celofánu, který rozhodně nepatřil k jejím nejlepším modelům.

Nejspíš touží po Oscarovi

Řada herců touží po zlaté sošce Oscara. Mnoho zahraničních umělců na ni ale nemělo ještě šanci dosáhnout a ti čeští si o něm mohou nechat ve velké většině případů pouze zdát. Eva Decastelo se zřejmě rozhodla, že když nemůže mít Oscara doma ve vitríně, tak se v jednoho promění.

V dlouhých zlatých šatech totiž přesně jako pozlacená soška vypadala. V upnutém modelu si lze jen těžko představit, že by se Decastelo posadila, takže nejspíš po celou akci musela stát. V opačném případě by totiž její oscarový model utrpěl značné trhliny.

eva decastelo

Zdroj: Profimedia

Ke zlatým šatům obula Decastelo bílé společenské boty, které sice nijak nenadchly, na druhou stranu ale ani neurazily.

Přesto všechno s úsměvem

Eva Decastelo si očividně celý večer užila. V šatech se mohla cítit jako ve svěrací kazajce, na fotkách se ale usmívá a ukazuje fanouškům, že přesto všechno pro ni byl večer nezapomenutelný.

Možná to souvisí i s množstvím alkoholu, které se na party vypilo. Každopádně ať už se Evin model lidem okolo líbil, nebo ne, jedno je jisté: za svou výdrž a odvahu ukázat se v něčem podobném si zaslouží velký palec nahoru.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články