Módní policie: Eva Decastelo oblékla šaty, které připomínají brnění. Proměnila se tak v bojovnici Xenu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva decastelo
Zdroj: Profimedia

Eva Decastelo to s fanoušky umí. Na Instagramu má přes 157 tisíc sledujících a denně je zásobuje novými fotkami a informacemi ze svého života. Její originální příspěvky baví a obvykle se pod nimi strhne vlna komentářů. Jinak tomu není ani v případě, kdy se ukázala herečka ve zlatých šatech.

Když Eva zrovna nemá žádnou novější fotku, najde nějakou vzpomínkovou, se kterou by se mohla podělit. Ples v Olomouci sice moderovala už před časem, na fotografiích jí to ale sekne a rozhodla se je po nějaké době zveřejnit a společně s fanoušky zavzpomínat.

Dokonalá kompozice, krásná žena a šaty, ve kterých se stala nepřehlédnutelnou. I tak by se daly fotky jednoduše shrnout. Na třech snímcích Eva svým sledujícím ukázala, jak se tehdy oblékla a jak jí to slušelo. Možná ale nejeden z fanoušků vidí nápadnou podobnost mezi jejím outfitem a brněním bojovnice Xeny ze starého seriálu.

Princezna bojovnice – bojovnice princezna

Xena, princezna bojovnice. Tak zní název fantasy seriálu, který si nejspíš mnoho z vás ještě pamatuje. Pokud ne, rozhodně znáte alespoň hlavní postavu. Eva se ale proměnila naopak spíše v bojovnici princeznu. Její zlaté šaty se vzorem totiž brnění hrdinky připomínají.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Decastelo (@decasteloeva)

Především na první ze tří fotek vypadá outfit jako sváteční oděv přesně uzpůsobený na míru ženě, která měla vždy raději brnění a zbraně než společenské události. Sebevědomý výraz i póza navíc nasvědčují tomu, že by mohla Decastelo podobnou roli z fleku vystřihnout.

To ovšem nic nemění na tom, že to herečce sluší a její podoba s Xenou je jen náhodná. Ona sama si ji možná ani neuvědomila. Nebo byl seriál kdysi jejím oblíbeným a snaží se ve skutečnosti o nějaké náznaky? Ať už je to jakkoli, fanouškům se Eva i šaty líbí.

Úplná princezna

Zatímco pro některé je možná Eva tak trochu princeznou bojovnicí, jiní v ní vidí pouze eleganci a krásu a vnímají jenom onu princeznovskou část. Hned v několika komentářích se objevují slova o tom, že to herečce sluší, celá řada lidí jí dokonce rovnou do královské rodiny zařadila.

„Evičko, jste úplná princezna. Ty šaty jsou krásné,“ píše jeden z fanoušků. Další sledující si zase uvědomuje, že je třeba pochválit skutečně každou přednost: „Krásná žena, nádherné šaty a dokonalá prsa,“ podotýká. Eva, zdá se, bere tuto poznámku jako kompliment.

„ Už se zase těším až bude po Covidu a budu zase jezdit po celé republice a poznávat nová místa. A užívat si ta, která znám,“ připsala k fotce sama Eva. Jasné je, že ona není jediná, kdo se těší. Fanoušci se rozhodně už nemohou dočkat, až jednou zavítá na ples třeba i v jejich městě.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články