Módní policie: Dominika Gottová pokřtila píseň a klip pro svého otce. Vypadala u toho jako přejedená Karkulka

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dominika gottova
Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová po návratu do České republiky řeší resty, které tu na ni od minulého jara čekaly. Tehdy opustila rodnou zemi a odletěla do Finska. Nyní ji čeká spousta práce s řešením dluhů i komunikace s mnoha lidmi, kromě toho ale chtěla už dlouho dokončit jednu konkrétní věc.

A tou je křest písničky s názvem Pro tebe a videoklip k ní. Jedná se o hudební dílo, na kterém pracovala společně s italským skladatelem a zpěvákem Gabrielem Grillottim. Tento umělec ve své písni složil hold velikánu Karlu Gottovi a ve francouzštině ho uctívá.

Nejstarší Gottova dcera pak svému otci do nebe darovala recitál, ve kterém zmínila, jak důležitý pro ni byl. Křest písničky a hudebního klipu proběhl včera v Praze a Dominika i Gabriel se ho účastnili s hrdostí a úsměvem na tváři, který značil nejen nadšení z písničky, ale také radost z vyjádření pocty umělci, který si to zasloužil.

Barva ani střih jí nesedly

Dominika Gottová po příletu do České republiky změnila vizáž. Rozhodla se, že nechá Finsko trvale za sebou a už den po návratu se nechala obarvit na hnědo. Jako brunetě jí to sluší a barva k ní sedí daleko více než předchozí blond. Tahle změna se opravdu povedla.

To je ale asi to jediné, za co lze Dominiku pochválit. Na křest písně totiž dorazila v delším červeném svetru, který z ní udělal velmi výraznou osobnost. Bohužel ale nikoli v dobrém. Červená barva Gottové absolutně nesedla, i tak ale na sebe přitáhla pohledy novinářů.

profimedia

Zdroj: Profimedia

Těm se podařilo nafotit celou řadu fotek, na kterých vypadá Gottová jako obrovské rajče. Kromě šílené syté barvy na ní svetr podivně visí a jeho střih přidává Dominice několik kilo navíc. Rozhodně jí nesvědčí, a kdyby si vzala černé tričko své velikosti, nikoli hábit o pět čísel větší, udělala by lépe.

Bezstarostná Dominika Gottová

Dominika sice má podle všeho celou řadu starostí, na křtu se ale snažila působit bezstarostně, věnovat se jenom svým povinnostem a pro média se naplno usmívat. Málokdo by do ní řekl, že ještě nedávno řešila problémy s alkoholem a léky.

Na druhou stranu ukázala, že přetvařovat se umí docela dobře, není tedy jisté, jak dlouho jí její nové šťastné a bezstarostné já vydrží. Někteří fanoušci by jí po všech trápeních přáli, aby se konečně dostala z problémů, jak to ale nakonec dopadne, není jisté.

Ani úsměvy každopádně příliš nenapomohly tomu, jakého módního faux pas se v červeném hábitu dopustila. Nicméně písnička, kterou společně s Gabrielem Grillottim představila, je upřímná a u mnoha fanoušků Gottová stoupla na oblíbenosti, když Mistrovi předala takovou poctu.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články