Módní policie: Dominika Branišová málem ukázala úplně všechno. Měla štěstí, že se nepředklonila ještě víc

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dominika branisova
Zdroj: Profimedia

Přítelkyně Jaromíra Jágra Dominika Branišová se snaží ve společnosti reprezentovat nejen proto, aby dobře působila vedle partnera, ale také aby prospěla své kariéře modelky. Jenomže i mistr tesař se někdy utne a trochu se mu jeho povolání vymkne z rukou. Na představení nové Jágrovy značky vyrazila mezi lidi Dominika v modelu, ve kterém se utnula více než jenom trochu.

Pohybuje se ve světě modelingu a měla by tak vědět, co se sluší a patří. Z nepochopitelných důvodů ale právě osoby, které by měly vědět, jak zapůsobit, někdy předvedou parádní faux pas. Model, ve kterém se Dominika ve společnosti objevila, nebyl právě jejím nejpovedenějším.

Ačkoli se na fotografiích z akce naplno usmívá a oplývá dobrou náladou, naší kritice se nevyhne. Bohužel totiž zvolila jak barevně, tak i střihově nevkusný outfit, ve kterém málem ukázala daleko víc, než by si ona sama i její přítel přáli.

Tahle kombinace rozhodně ne

Jsou barvy, které se k sobě zkrátka nehodí. A ačkoli zelená a růžová mohou na první dobrou připadat některým lidem jako dobrý nápad, Branišová ukázala, že tomu tak rozhodně není. Na akci dorazila v růžovém modelu, který doplnila zelenými botami a kabelkou.

dominika branisova

Zdroj: Profimedia

Z módního hlediska jde možná podle někoho o barvy, které k sobě ladí, ne vždy je ale pravda to, co hlásá všeobecné pravidlo. Volný overal na Dominice tak nějak podivně visí. Ačkoli je jí v něm asi pohodlně a rozhodně je do teplého počasí vhodnější než upnuté šaty, v některých oblastech odhaluje více, než by měl.

Místo toho, aby modelka zdůraznila svou jemnou ženskou duši nějakými decentními lodičkami, zvolila boty s širokým podpatkem, které by lépe sedly v černé barvě nějaké fanynce tvrdé metalové hudby, k růžovému oblečení se ale nehodily ani trochu.

Víc už se raději nepředkláněj

Na jednom ze snímků ze společenské akce sedí modelka na pohovce, vyvrací ale všechna pravidla modelingu. Ženy, které chtějí zapůsobit, by totiž měly být nejen vkusně oblečené, ale také si dávat pozor na to, jak se prezentují a zda působí jako skutečné dámy.

Dominika si ale nedělala starost s tím, že by si měla dát ladně nohu přes nohu. Že se jí sedí pohodlně s nohama od sebe a tak trochu „na chlapa“ je jedna věc, měla by si ale minimálně hlídat svůj výstřih. Trochu to totiž vypadá, že pokud by se předklonila ještě o trošičku víc, ukázala by svá nejhlubší tajemství.

Samozřejmě že dnes už neplatí, že ženy musí sedět v decentní póze a narovnanými zády, záleží ale na tom, co mají na sobě. V teplákovce ať si klidně Dominika doma na gauči lehne, jak je libo. S tímhle výstřihem by si ale měla dávat pozor, aby to jednou nedopadlo špatně.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články