Módní policie: Denisa Nesvačilová ukázala štíhlou postavu v šatech se spuštěnými rameny. Vděčí za ni gymnastice

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Petra Nesvacilova
Zdroj: Profimedia

Herečka Denisa Nesvačilová je pro mnohé diváky známá jako zrzka z posledního dílu Básníků nebo jako volejbalistka z filmu Přes prsty. Právě kvůli druhé zmíněné roli musela makat na své fyzičce, což herečce ale není cizí. Odmalička se věnovala moderní gymnastice, než přišel úraz. Diváci se na tuto rusovlásku mohou těšit v novém seriálu Dobré zprávy, na jehož tiskovou konferenci dorazila v krásných šatech.

Moderní gymnastika je tvrdý a náročný sport, o čemž se herečka mohla přesvědčit.

Gymnastika jí sebrala dětství

Moderní gymnastika ji provázela celým dětstvím., ačkoliv maminka prý chtěla, aby byla krasobruslařka. Trenérka krasobruslení mamince doporučila, aby šla nejdříve na nějakou průpravu, a tak zvolili moderní gymnastiku. A protože byla Petra šikovná, již na ní zůstala.

„Věnovala jsem se moderní gymnastice vrcholově, třífázové tréninky, na základní škole mě moc nevídali, furt v tělocvičnách, na mezinárodních závodech,“ vzpomínala na toto období herečka v rozhovoru pro Novinky.

Gymnastice se tedy věnovala opravdu naplno a jak nyní říká, vzalo jí to dětství. Byla to cena za její úspěchy, kterou si uvědomila až později. Kvůli sportu měla i problémy s příjmem potravy. Postupně se dopracovala až k anorexii, a přestala dokonce menstruovat.

„Váha pro mě byla jedna z top věcí, které jsem neustále řešila. Byly doby, kdy jsem toho přes den nesnědla moc, spíš nic. Pak při trénincích přišly kolapsy, protože tělo nebylo schopné normálně fungovat,“ přiznala s tím, že je trenéři pravidelně vážili, a když děvčata přibrala, dostala trest.

Sport jí toho zároveň prý hodně dal, ale je svým způsobem ráda za úraz páteře, kvůli kterému nemohla pokračovat ve vrcholové gymnastice. Ukončení pro ni znamenalo přesměrování na jiné činnosti a přivedlo ji k herectví, které ji naplňuje.

Na tiskové konferenci zářila v bílém

Herečka dorazila na tiskovou konferenci nového seriálu televize Prima, který se jmenuje Dobré zprávy. Pro tuto příležitost zvolila krásné bílé šaty, které ideálně ladily s její zrzavou hřívou.

Petra Nesvacilova

Zdroj: Profimedia.cz

Bílé šaty krajkového stylu měly spuštěná ramena, což je dělalo zajímavými. Herečka šaty doplnila koženým hnědým páskem a hnědou kabelkou.

Outfit pak doplňovaly páskové boty na vysokém podpatku. Ty dle nás mohla herečka také zvolit spíše kožené, aby byl celý model opravdu dokonalý, ale i tak jí to velmi slušelo.

Make-up zvolila Denisa spíše decentní a své krásné vlasy nechala rozpuštěné. Celkový dojem za nás super.

Zdroje: Novinky

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články