Módní policie: Daniela Peštová se na festivalu v Karlových Varech zahalila do neforemných šatů

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
daniela pestova
Zdroj: Profimedia

Při pohledu na modelku Danielu Peštovou by málokdo tipoval, že na podzim oslaví 52. narozeniny. Její figuru jí mohou závidět i mnohem mladší kolegyně, o čemž přesvědčila své fanoušky na fotografii ve spodním prádle. O to větší škoda byla, že se na festivalu v Karlových Varech zahalila do neforemných šatů.

Trojnásobná matka na své postavě poctivě maká a výsledky jsou vidět. Její partner Pavol Habera má být právem na co pyšný.

Ani po padesátce se toho nebojí

Modelka, která bývala i andílkem Victoria´s Secret a objevila se například i na titulní straně prestižního plavkového magazínu, se má opravdu čím pochlubit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniela Pestova (@daniela_pestova)

Jejím sledujícím se až zatajil dech, když tato padesátnice sdílela fotku ve spodním prádle.

„Čím je člověk starší, tím je nabídek méně. Ale modelka může pracovat, i když je jí šedesát nebo sedmdesát. Určitě to ale není na stejné úrovni, jako když je vám sedmnáct a teprve začínáte,“ řekla pro Super.

My souhlasíme, že věk je jen číslo a že Daniela vypadá opravdu skvěle. O to více zůstává rozum stát nad tím, proč zvolila tak neforemný model do Varů.

Pestrobarevný model jí nesedl

Daniela se zúčastnila premiéry dokumentu Naděje až do konce. Jak sama později na instagramu uvedla, bála se, že celý dokument probrečí, ale nakonec zjistila, že snímek není jen o nemoci, ale i o lásce a lidské síle.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniela Pestova (@daniela_pestova)

Na premiéru zvolila dle nás zvláštní a neforemné šaty, které její postavě vůbec neslušely. Šaty byly volnější, na několika místech nařasené a vzor byl velmi rozmanitý.

Velmi hezky je doplňoval zajímavý pásek, který však model neměl šanci zachránit.

Ani boty na vysokém podpatku s prázdnou špičkou k outfitu moc nepasovaly. Co se týče Danielina vzhledu, ten byl jako vždy perfektní. Zvolila střídmý make-up a rozpuštěné vlasy.

Celkově tedy určitě můžeme konstatovat, že modelka jako vždy vypadala skvěle, ale šaty by příště mohla zvolit lépe.

Zdroje: Instagram, Super

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články