Módní policie: Dana Morávková vynesla v Paříži sofistikovaný model. Zazářila i na obyčejné procházce parkem

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dana moravkova
Zdroj: Nextfoto

Dana Morávková je šarmantní dáma, která nemá problém obléknout jeden model na několik akcí. Se svými fanoušky sdílela snímek, na kterém se prochází po Paříži. Její outfity jsou přitom velmi jednoduché.

Herečka je známá tím, že ráda chodí především v černé barvě. Pokud ale vyrazí na výraznější událost, pokaždé zaujme svými šaty. Nemá problém vzít si stejný model i na jinou akci. Pro většinu žen v jejím postavení by to bylo nemyslitelné, ale Daně to vůbec nevadí.

V Paříži chodila s výraznou kabelkou

Fanouškům na instagramu ukázala jednoduchý outfit, který sofistikovaně doplnila výraznou bílou kabelkou. S tou sladila i brýle, jejichž obroučky byly ve stejné barvě. Hnědý kabát a šátek plný vzorů k sobě také dokonale ladily.

Dana prostě ví, jak vypadat dobře, i když se vydá jen na procházku do parku. Navíc nemusí mít doma spoustu šatů, které neunosí, protože má ráda udržitelné oblečení. Proto ji můžete vidět na několika akcích ve stejném modelu.

Jako každá žena se ráda hezky oblékne. „Mám ráda krásné a kvalitní oblečení, ale také mám ráda oblečení, které vydrží. A pokud se nezmění postava, tak budu stejné šaty jako teď  klidně nosit ještě v osmdesáti,“ svěřila se Super.cz.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dana Morávková (@danamoravkovaofficial)

V jejím šatníku najdete všechny barvy oblečení

Nejraději chodí v černé barvě, i když v jejím šatníku najdete i pestrost. Záleží jí především na kvalitních materiálech halenek a košil, které by podle herečky měla mít v šatníku každá žena. „Černá i bílá košile by měly být základem šatníku každé ženy, stejně jako úzké černé či modré džíny,“ řekla Morávková pro server ProŽeny.cz.

U ní doma v šatně dokonce najdete i kožené kalhoty, ovšem skoro vůbec je nenosí. Je jí ale líto je dát pryč, sama přiznala, že se věcí neumí zbavovat. Navíc pozná, co jí nesluší, a to nejen podle toho, jak se na její modely tváří manžel. Mezi její další oblíbené svršky patří kožená bunda nebo saka.

Během pandemie koronaviru nemusela oblečení tolik řešit, protože se nenatáčelo a nemohla ani vystupovat v divadlech. Nyní to však vypadá, že si léto užijeme se vším všudy, a tak bude moci Dana vytáhnout i starší modely. Její slabostí jsou právě kabelky, které sama navrhuje.

Zdroj: Instagram, Super.cz, ProŽeny.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články