Módní policie: Dana Morávková přivítala slunovrat stylově. V modro-bílé kombinaci byla za dámu

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Dana Moravkova
Zdroj: Profimedia

Známá herečka Dana Morávková patří nejen ke stálicím českého showbusinessu, ale také patří s manželem Petrem Maláskem mezi velmi stabilní páry. Na společenské akce chodí společně a vždy i společně odcházejí. Nejinak tomu bylo na oslavě letního slunovratu jedné oděvní značky, na kterou dorazila herečka jako vždy za elegantní dámu.

Přeje si to každá žena – najít prince, se kterým stráví celý život v harmonii. A že se to nestává jen v pohádkách, by mohla herečka vyprávět.

Návod na harmonický vztah

Jsou spolu již 25 let, a tak každého samozřejmě zajímá, jak to dělají, že mají harmonický vztah. Je na to nějaký recept?

„Kdyby byl recept, tak by ten člověk dostal Nobelovu cenu. Hlavní je poslouchat svoje srdce, milovat a na nic jiného si nehrát,“ řekla pro deník Super Dana.

Ačkoliv tedy návod nemá, zároveň jedním dechem dodává, že nikdy neměli manželskou krizi.

„Nikdy nebyla. Přísahám. Můj muž to se mnou strašně moc umí,“ vysekla poklonu manželovi.

A nosí jí manžel květiny? Prý ano, ale ne že by je kupoval. Nosí je totiž z koncertů. Za nejlepší dárky pak herečka považuje zážitky.

„Stává se, že mi Petr řekne, abych se zabalila, neřekne kam a vyrážíme. A já jsem šťastná,“ přiznala, jak ji manžel dokáže překvapit.

A kdykoliv to jde, tráví čas spolu či chodí na společenské akce.

Vítání slunovratu v modro-bílé

Herečka se s manželem zúčastnila oslavy letního slunovratu jedné značky s oblečením. Oslava se konala na Švédské ambasádě v Praze.

Dana Moravkova

Zdroj: Profimedia

Dana Morávková dostála své pověsti elegantní dámy a zároveň zvolila outfit, který doslova vítal léto. Byl veselý, barevný a slušivý.

Herečka sladila modro-bílou kombinaci, která jí velmi slušela. Modré kalhoty cigaretového střihu doplnila modro-bílou halenkou se tříčtvrtečními rukávy.

Tu nechala smyslně rozepnutou a dekolt zdobil perlový náhrdelník. Aby však nedošlo k nehodě a nebylo vidět něco více, měla herečka pod halenkou decentní nátělník bílé barvy.

Perlový náhrdelník doplnila náramkem stejného stylu. Černé lodičky se špičatou špičkou pak model zakončily k dokonalosti.

Celkově působil vzdušně a herečce velmi slušel.

Zdroje: Super

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články