Módní policie: Dagmar Havlová sladila outfit s majitelem luxusní restaurace. Vypadali jako pár

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
dagmar havlova
Zdroj: Nextfoto

Dagmar Havlová se svými fanoušky komunikuje především prostřednictvím instagramu, na který posílá pravidelně nejen snímky, ale také hezká slova.

„S Nilsem jsme kamarádi 30 let. Obdivuji ho za jeho schopnosti podnikat, a přitom si zachovávat vysokou laťku v gastronomii i etice. Do Kampa parku jsme chodili s Václavem se zahraničními návštěvami a já si tuto tradici uchovávám dál,“ svěřila se herečka.

Třicetileté přátelství zpečetili společným snímkem

Ke slovům Havlová sdílela také snímek s Nilsem. Ten si restauraci otevřel již v roce 1994, a stala se jedním z nejluxusnějších míst v celé Praze. Vaří v ní totiž skvělý šéfkuchař Marek Raditsch, kterého můžete znát z pořadu MasterChef.

Podle fotografie to vypadá, jako by spolu byli domluveni, co se si vezmou na sebe. Dagmar to na snímku neskutečně sluší a vypadá v bledě modrých šatech o mnoho let mladší, než ve skutečnosti je. Určitě tomu přidá také její úsměv, který milují nejen fanoušci, ale také její kolegové.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dagmar Havlová (@dagmarhavlova_official)

Oba se sladili do modré barvy

Vedle ní stojí rozzářený Nils, který na sobě má bílou košili s dlouhým rukávem a modrými prvky různých odstínů. Vedle herečky vypadá jako její partner. K tomu černé brýle a zase úsměv, který vypovídá o tom, že svou kamarádku znovu rád vidí.

Je neuvěřitelné, že se přátelí už tolik let. Nilsova restaurace patří mezi vyhlášené, a to i přesto, že vlastně od začátku provozu nabízí téměř skoro stejné jídlo. Mezi oblíbené patří steaky, ale také tatarák z lososa s kaviárem.

Havlová i Nils Jebens jsou vyfoceni právě na místě, kde sedávají i celebrity, které se vydají do Prahy a chtějí se dobře najít. Za sebou mají Karlův most a užívají si slunečného počasí. Oba dva ale evidentně nestárnou a ten, kdo je nezná, by možná řekl, že patří k sobě.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články