Módní policie: Christina Aguilera ovládla Cannes. Předvedla nádherné labutí šaty i dokonalé vystoupení

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Christina Aguilera
Zdroj: Shutterstock

Filmový galavečer ve francouzském Cannes přilákal řadu slavných osob. Některé se přišly pouze pobavit, jiné ale dorazily také něco ukázat. Christina Aguilera předvedla mimo krásných šatů a originálního účesu i svůj dokonalý hlas. Zpěvačka totiž na galavečeru vystoupila s několika svými hity.

Když se objevila na pódiu, fanoušci jásali. Její slavné písničky s ní zanotovala řada lidí i slavných, kteří na předávání cen dorazili. Ani poté, co se svým vystoupením skončila, ale nezářila o nic méně. Její dokonalý outfit totiž mnohé šokoval a během celého večera byla doslova k nepřehlédnutí.

Když se Michelle Rodriguez ujal mikrofonu a ohlásil zpěvačku jako pětinásobnou držitelku ceny Grammy, diváci ho hned opravili. Hvězda totiž cenu vyhrála už šestkrát. A podle mnohých by jich měla mít na kontě daleko více. Nejen za své hudební výkony, ale i za celkové působení ve světě showbyznysu.

Černá labuť

Ačkoli se většinou k majestátním labutím přirovnávají spíše bílé barvy, nesmíme zapomínat na černé labutě. Nejsou sice až tak často k vidění, jsou ovšem neméně elegantní a navíc výjimečné. Stejná byla i Christina, která se objevila v dlouhé černé róbě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Christina Aguilera (@xtina)

Šaty, ve kterých decentně a s jemností ukázala všechny své přednosti, ve výstřihu zdobily ornamenty z dálky připomínající bílé peří, rukávy outfitu pak krášlil jakýsi stříbřitý had. V labutím stylu byl i zpěvaččin účes, který celý model nadlehčil a zvýraznil přesně to, co být zvýrazněno mělo.

Christina Aguilera pak vše doplnila výrazným líčením, jak je u ní obvyklé. Nešlo si nevšimnout ani extra dlouhých stříbrných nehtů, které v kombinaci s černými šaty vytvořily dokonalý kontrast a udělaly z hvězdy nepřehlédnutelnou osobnost.

Královna večera

Poté, co se pochlubila zpěvačka na svém instagramu s fotografiemi těm, kteří nemohli její outfit vidět naživo, se dočkala řady nadšených komentářů. „Jste královna krásy,“ napsal jeden z komentujících, zatímco s ním další nadšeně souhlasí a přidávají srdíčka.

„Máte celé mé srdce. A ano, jste královna. Nejen krásy, ale rovnou celého galavečera v Cannes,“ zdůraznila jiná sledující. „Vypadáte naprosto fantasticky,“ doplňuje mezi komentáři další fanoušek. Christina nejspíš nestíhá všechnu tu chválu ani číst.

Celkově si její příspěvek jen za pár dní získal přes 100 tisíc srdíček, čímž se může chlubit jen málokterá celebrita. Je vidět, že Christina září nejen na pódiu, ale i mimo něj. Protože vždy ví, jak zapůsobit a co si obléknout, aby se stala jedinečnou královnou večera.

Zdroj: Instagram, Variety

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články