Módní policie: Charlotte Štiková sice zhubla 60 kilogramů, oblečení ani make-up se jí nevydařily

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
charlotte stikova
Zdroj: Profimedia

Charlotte Štiková v poslední době výrazně zhubla. Podle svých slov v současné době váží jen 58 kilogramů. Fotografie sice vypovídají o tom, že její váha výrazně ubyla, vzhledem k jejímu módnímu stylu jí to k ničemu nebylo. Na poslední společenské akci předvedla takové módní peklo, že na něj fanoušci nejspíš jen tak nezapomenou.


Za dva roky se Charllote Štikové podařilo shodit 60 kilogramů, uvádí server Super. A to je dost možná pravda, protože dříve bývala sestra Ornelly Koktové poměrně baculatá. Že na sobě zapracovala, se jí tak rozhodně musí nechat. Oproti předchozím rokům vypadá dnes skvěle.

Špatné je ale to, jak se Štiková oblékla a namalovala na akci Playboy Secret Lounge. V obou aktivitách tentokrát pohořela.

Předvedla své přednosti

Štiková dorazila v černém. Oblékla krátké tmavé šaty, do kterých své vnady očividně musela soukat tři hodiny a zrovna pohodlně jim asi nebylo.

Někteří lidé se nejspíš modlili, aby šňůrky na korzetu odvedly svou práci dobře a během párty neprohrály bitvu s uvězněnými prsy.

Charlotte dále oblékla černé silonky a vysoké kožené boty ke kolenům. Místo nehtů měla červené drápy.

Dostála svému jménu

Charlotte Štiková se rozhodla, že na párty bude za rybu. Na fotkách špulí své široké rty a předvádí ukázkový duckface. Tím si sice možná získala pozornost, nejspíš ale ne v dobrém slova smyslu.

Celkově se svým obličejem Štiková provedla něco, co je nejspíš pro mnohé k nepochopení. Zvýraznila své oči natolik, že docílila vzhledu psychopatické hlavní postavy z hororového filmu. Černé oční linky a stíny jí absolutně nesedí.

Celkově se jí ani oblečení, ani make-up nevydařily. Ačkoli v poslední době výrazně zhubla, bohužel k tomu, aby se z ní stala krásná princezna z pohádek, to rozhodně nestačilo.

Zdroj: Super, Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články