Módní policie: Charlotte Gottová poslala pozdrav z Paříže. Svým outfitem by strčila do kapsy kdejakou Francouzku

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
charlotte gottova
Zdroj: Profimedia

Už je to nějaký ten pátek, co Charlotte Ella Gottová zbořila sociální siť Instagram pouhou jedinou fotkou, kde jí ani nešlo vidět do obličeje. Účet si založila v únoru tohoto roku, a i když přidává fotografie poskrovnu, sleduje ji 121 tisíc lidí.

Dcera Karla Gotta všechny příspěvky na svém instagramu smazala a dlouho se na něm nic neobjevilo. Na Štědrý den ale zveřejnila nový snímek, kterým se znovu ozvala světu.

Stylově u Eiffellovky

Charlotte je na něm zachycena v Paříži před Eiffellovou věží. Na sobě má stylový béžovošedý kabát a šálu krémové barvy. Dlouhé hnědé vlasy jí rámují obličej a celkově vypadá skvěle.

Gottova dcera svým outfitem dokonale zapadla do módou proslulé Paříže a jsme si jisti, že by strčila do kapsy kdejakou Francouzku.

Kromě popisku „Merry Christmas“ ale nepřidala žádné jiné informace, pravděpodobně ale do Paříže skutečně odcestovala a toužila popřát fanouškům veselé Vánoce aspoň takto na dálku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by charlotte 🤍 (@charlotte_gottova)

Nadějná zpěvačka

Charlotte získala mnoho příznivců společnou písní se svým otcem Srdce nehasnou.

Písničku spolu nahráli, když už byl slavík dlouho nemocný, a videoklip k ní nasbíral na YouTube už 67 milionů zhlédnutí.

„Má talent na zpěv, což je očividně naprosto jasné. Opravdu s tím nemá problémy, do studia přijde připravená a naprosto suverénně odzpívá. Je na dobré cestě,“ chválil Gott dceru v jednom rozhovoru pro iRozhlas.cz

Charlotte se ukázala jako nadějná zpěvačka, která má na to, aby šla v otcových stopách. Zda se tak stane, si ale budeme muset počkat. Patnáctiletá dívka se zatím za světly reflektorů nehrne.

Zdroj: Instagram, iRozhlas.cz

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články