Módní policie: Charlotte Ella Gottová oblékla na svůj věk odvážný model. Rozparek vypadal chvílemi nebezpečně

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
charlotte gottova
Zdroj: Profimedia

Pocta Karlu Gottovi byl obrovský zážitek. Koncert, na který se mnoho celebrit chystalo měsíce, překvapil fanoušky hity zesnulého Mistra z úst řady slavných českých zpěváků. Mezi nimi nechyběla ani Charlotte Ella Gottová, která se svým otcem těsně před jeho smrtí v roce 2019 nazpívala hit Srdce nehasnou.

Charlotte si na pódiu zazpívala po boku Dary Rolins, se kterou původně písničku Zvonky štěstí nazpíval právě Gott. Dara se tentokrát ujala jeho části a v pánském obleku si zahrála na samotného Mistra, zatímco dcera zesnulého si zazpívala slovenskou polovinu hitu.

I když bylo zpočátku Charlottu špatně slyšet, nakonec se s mikrofonem poprala a předvedla takový výkon, na který by byl tatínek pyšný.

Co se jejího outfitu týče, tam si nikdo nemůže být jistý, co by na něj Gott řekl. Na šestnáctiletou dívku byl možná až trochu moc odvážný.

Rozparek až do nebes

Gottová se snažila obléknout společensky, zároveň se ale v jejím stylu stále odráží neznalost a zdá se, že jí měl možná někdo s výběrem outfitu pomoci. Modré upnuté šaty by samy o sobě nebyly špatné, jenomže rozparek, který končí téměř až u pasu, vypadal chvílemi nebezpečně.

Charlotte má krásné dlouhé nohy, které ještě prodloužila botami na vysokém podpatku, přece jenom má ale ještě trochu času na kontroverzní modely. Tenhle outfit není úplně tím nejšťastnějším.

charlotte gottova

Zdroj: Profimedia

Nepomohly tomu ani dlouhé černé silonové rukávy na obou pažích, které u zápěstí ozdobila náramky. Na jednu stranu působí trochu kontroverzně, na tu druhou jde možná o nějaký pozůstatek pubertální lásky k emo stylu.

Vystoupení se jí podařilo

Na odhalený krk pověsila Charlotte Ella vhodně řetízek, který trochu napravil reputaci rovnému výstřihu šatů.

Během vystoupení se mladá umělkyně usmívala, bylo na ní vidět, že se soustředí, myslí vážně každé své slovo a přeje si ze všeho nejvíc, aby na ni byl tatínek hrdý. Pro mnoho umělců byl koncert náročný, Charlotte ale zpívala vlastnímu otci, což snadné rozhodně nebylo.

Zvládla to nakonec na jedničku. A ačkoli příště by jí měl s outfitem někdo trochu poradit, je už teď jasné, že se v budoucnu ještě ve společnosti ukáže. Hlas má totiž skvělý a písnička, kterou kdysi nazpívala právě s Gottem, snad nebyla jejím posledním hitem.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články