Módní policie: Ben Cristovao dorazil na premiéru filmu jako elegantní frajer. Oblek mu padl jako ulitý

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ben cristovao
Zdroj: Profimedia

Premiéra filmu Jan Žižka přilákala do kina mnoho lidí. Mezi nimi se samozřejmě objevila i celá řada celebrit. Jedním z diváků byl i Ben Cristovao, který se očividně hodně těšil na pozornost fotografů. Na svém outfitu si dal velmi záležet a na snímcích je to vidět.


Ben už vyzkoušel celou řadu experimentů nejen s oblečením, ale také s účesy. Po blonďatém neúspěchu připomínajícím zahraničního rappera Eminema se na jeho hlavě objevily i červené copánky.

Přirozené černé kudrliny mu ale svědčí nejvíc. Právě s tímto účesem a svým sympatickým úsměvem se v pražském Slovanském domě Ben ukázal.

Zpěvák občas překvapí svou extravagantností, fanoušci možná tak i tentokrát čekali, že se ukáže v nepřehlédnutelném modelu, ve kterém se od ostatních výrazně odliší. A nespletli se.

Cristovao rozhodně vyčníval, na druhou stranu ale  nepředvedl žádný ze svých přehnaných modelů, které si v minulosti vysloužily i kritiku. Tentokrát skutečně zazářil se vším všudy.

Modrá je dobrá

Zpěvák se rozhodl v rámci filmového večera vsadit na světle modrou barvu, která v kontrastu s jeho tmavší pletí vytvořila dokonalý dojem. Ostatně málokdo by si asi dovedl Cristovaa představit v černém obleku s kravatou.

V obleku se vzorem připomínajícím rybí šupiny mu to seklo a vypadal moderně, elegantně, ale zároveň i tak nějak „benovsky“ originálně.

Ben ukázal, že ví, jak na premiéru nového filmu dorazit elegantně a zároveň v pohodlném oblečení, ve kterém si dvouhodinové sezení v křesle mezi diváky užije. Kromě barvy zvolil dokonale i střih.

ben cristovao

Zdroj: Profimedia

Skoro se zdá, že si nechal model Ben ušít na míru. Kalhoty jsou akorát dlouhé, stejně tak rukávy saka mu padnou ideálně.

Bílým tričkem zdůraznil světlou a pozitivní stránku celého modelu a outfit doplnil bílými teniskami. Dokázal, že i společensky se dá obléknout s jistou ležérností.

Na focení je zvyklý

Ben se nejspíš před odchodem z domova důkladně připravoval, aby na fotkách působil dokonale. Na druhou stranu někdy ani příprava není vším, když člověk není fotogenický. To naštěstí není zpěvákův případ. Cristovao se očividně fotí často a rád.

A vzhledem k tomu, že mu to na snímcích obvykle sluší, ať už se zatváří jakkoli, není se čemu divit. Tentokrát zdůraznil svou elegantní stránku pózou, při které si frajersky drží oběma rukama klopy saka. Vypadá tak sebevědomě a možná trochu namyšleně, na druhou stranu ale z jeho pohledu čiší lidskost a sympatie.

Benovi jednoduše nebylo co vyčíst. Přirozený exotický vzhled Cristovaovi sluší a vzhledem k tomu, že toho umí využít při vybírání outfitu, by byla možná škoda to kazit nějakým ztřeštěným nápadem.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články