Módní policie: Bella Hadid vynesla šaty od Versaceho z roku 1987 a byla v Cannes za hvězdu

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Bella Hadid
Zdroj: Profimedia

Bella Hadid patří mezi současné supermodelky a ve své slávě dohnala svou starší sestru Gigi Hadid. V několika posledních rozhovorech přiznala, že vyrůstat v modelingové rodině nebylo vždy jednoduché. Cítila velký tlak na svou osobu, který ji dovedl například k plastice nosu již ve 14 letech nebo ke ztrátě všech hranic. Naštěstí pro ni si svou životní situaci uvědomila a začala ji řešit. Nyní září jako supermodelka na všech akcích a vypadá to, že našla tu správnou rovnováhu. V Cannes vynesla model od Versaceho a nenechala nikoho na pochybách, že právem patří na vrchol.

Kromě zmíněné sestry Gigi má ještě další 3 sourozence – Allanu, Marielle a Anwara. Právě poslední zmíněný bratr se také věnuje modelingu a trojice Gigi – Bella – Anwar patří mezi nejvyhledávanější tváře současnosti.

Plastika již ve 14 letech

Většina celebrit veškeré zákroky na svém těle popírá, Bella šla však s kůží na trh a přiznala, že ve 14 letech absolvovala plastiku nosu.

Jakožto dcera nizozemské modelky Yolandy Hadid si roli modelky vyzkoušela již jako malá. Jak rostla, začala se její kariéra rozjíždět a byla na ni upřena velká pozornost. A tak si pozorní fanoušci všimli proměny jejího obličeje. Bella však trvala na tom, že se jedná o běžné změny způsobené dospíváním.

Teprve v dospělosti přiznala, že změny způsobila plastická operace, kterou podstoupila ve 14 letech. „Kéž bych si nechala nos po mých předcích,“ řekla pro časopis Vogue. Zpětně si myslí, že by do něj dorostla a nebyl by tak výrazný.

K operaci ji dohnal pocit, že je černou ovcí rodiny. „Vždycky jsem měla pocit, že můj hlas není dostatečně slyšet. Vyrůstala jsem mezi muži, ať už ve vztazích, nebo v rodině, kteří mi neustále říkali, že můj hlas je méně důležitý než ten jejich,“ uvedla v podcastu Victoria’s Secret. To mělo za následek, že ztratila sexuální, fyzické i emocionální hranice a začalo to prý ovlivňovat i její práci.

Rozhodla se tedy svůj život řešit a zatím se jí to nejspíše daří. Na 75. ročníku filmového festivalu v Cannes vypadala naprosto vyrovnaně a hlavně úchvatně.

Šaty od Versaceho

Bella Hadid si na premiéru filmu The Innocent vybrala model od Gianniho Versaceho, který jej navrhl v roce 1987 pro operu Salomé v La Scala v Miláně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Donatella Versace (@donatella_versace)

Donattela Versace neskrývala radost z toho, s jakou pompézností modelka šaty opět přivedla k životu.

Modelce šaty doslova sedly. Skvěle obepnuly její štíhlou postavu a působily vzdušným dojmem. Samy o sobě byly natolik výrazné, že nebylo třeba žádných dalších doplňků.

Bella Hadid

Zdroj: Profimedia

Bella tak šaty doplnila pouze výraznými náušnicemi a staženými vlasy a výsledek byl naprosto úžasný. Je vidět, že ví, jak se obléct, aby na sebe strhla veškerou pozornost.

Tentokrát se jí to povedlo se vší parádou a model hodnotíme jako bezchybný.

Zdroje: Blesk, iDNES, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články