Módní policie: Bára Mottlová zkombinovala oranžovou a zelenou. Srovnání s mrkví se přímo nabízelo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
barbora mottlova
Zdroj: Nextfoto

Někdy si to možná ani neuvědomujeme, ale oblékáme se podle ostatních. Mnohdy nás inspirují v módě kamarádi, jindy slavné televizní osobnosti nebo v případě Barbory Mottlové rovnou zelenina. Modelka si teď užívá dovolenou v Itálii a tamním lidem předvedla, jak vypadá pořádná česká mrkev.

Mottlová se snaží držet si linii. I díky tomu má stále dokonalou postavu a může se předvádět v nejrůznějších modelech. Jak se ale na instagramu svěřila, občas pravidla zdravého stravování poruší. Tentokrát zhřešila zmrzlinou, což ovšem není to, čím fanoušky zaujala.

Barbora vyrazila v Miláně na bleší trhy, kde nejspíš našla řadu zajímavých věcí, nicméně mnoho lidí se otáčelo více než za stánkaři právě za ní. Předvedla totiž na první pohled dokonalý model, jenomže po chvíli zamyšlení nebylo těžké uhodnout, kde vzala inspiraci.

Mrkev Mottlová

Bára se rozhodla, že když už si užívá dovolenou v Itálii, zvolí pro své procházky po městě zářivé barvy. Jenomže se měla předem zamyslet nad jejich kombinací. V oranžovém topu ukázala, jak dokonalé má tělo, sytě zelené kalhoty se širokými nohavicemi jí ovšem příliš nesedly.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Barbora Mottlová (@barbora_mottlova)

Kromě toho, že jsou jí očividně velké a šlape si po nich, ve spojení s oranžovým vrškem vypadá modelka jednoduše jako mrkev. Navíc to vypadá, že o co méně si toho oblékla nahoře, o to více přidala dole. V teplákách jí muselo být neskutečné horko.

„Doteď jsem nachodila něco přes 35 tisíc kroků. A tak si tu zmrzku tady na blešáku prostě dám,“ zasmála se u své fotky. No, není se čemu divit, něčím se zchladit musí, když si vzala kalhoty jako na severní pól. Nicméně se zdá, že sledující na instagramu její outfit uspokojil, většina z nich totiž přidává jenom kladné komentáře.

Dokonalá za všech situací

Modelka je známá tím, že miluje růžovou a obvykle se ve společnosti ukazuje v obleku nebo v šatech této barvy. Jak je ale vidět, i v jiných barvách dokáže své fanoušky zaujmout. Nadšeně přitakávají, že jí pestré barvy sluší a v mrkvové verzi se jim líbí.

„Ty jsi prostě boží, Barunko. Moc ti to sluší,“ píše jeden z komentujících. Další se pak rozplývá nad tím, jak dokonale sladěné zvolila Bára barvy: „Krása střídá nádheru.“ Mottlová tak může jít spát s klidným svědomím, že své sledující potěšila.

Čím se inspiruje příště, je teprve otázkou. Jelikož už ale vyzkoušela cukrovou vatu a mrkev, dá se očekávat, že i v dalším modelu se nějak projeví její oblíbené jídlo. Co to bude, o tom se mohou prozatím fanoušci pouze dohadovat a uzavírat sázky.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články