Módní policie: Bára Basiková vystoupila v pytli od brambor. A na ruce si vzala silonky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
bára basiková
Zdroj: Profimedia

Bára Basiková je uznávaná česká zpěvačka, která obvykle nemá s oblékáním problém. Na většině akcí jí to sluší a nepatří k celebritám, které by si někdy udělaly svým vzhledem ostudu. To platilo až donedávna. Na velký muzikálový koncert přišla oblečená opravdu podivně.

Mnohé celebrity jsou proslavené i tím, že se oblékají originálně, někdy trochu kontroverzně a extravagantně. Jenže je rozdíl mezi tím mít svůj styl, nebo jednoduše pořádně šlápnout vedle. Basiková sice předvedla na koncertě hudebně obdivuhodný výkon, ale módně se jí to tentokrát nepodařilo.

Velký koncert před stovkami fanoušků je příležitostí, na které chtějí hvězdy vypadat vždy dobře. Slušivé šaty a vhodné doplňky jsou tak samozřejmostí. A Basiková se nejspíš pokoušela s obojím zaperlit. Jenže někdy je možná méně více.

Podivné šaty s podivným střihem

Bára dorazila na koncert v dlouhých šatech stříbrné barvy, které se sice leskly a oslňovaly fanoušky tím, jak odrážely světlo, jejich podivný střih ale zpěvačce ani trochu nesedl. Kulatý střih u krku, který jako by Báru až škrtil, ani podivné rozparky na rukávech jednoduše na moderním oblečení nenajdete.

Celkově působily šaty střihem i barvou jako pytel od brambor. Navíc si k němu Basiková oblékla na ruce něco, co působí jako rozstřižené silonky. Možná doufala, že tím model vylepší, možná si je vzala jen proto, aby jí v šatech nebyla zima. Tak doufáme, že alespoň v druhém případě to pomohlo, protože v prvním rozhodně nikoli.

bara basikova

Zdroj: Profimedia

Celý model doplnila Basiková vyššími černými kozačkami, které měly pouze jedinou chybu: byly málo vidět. Pravděpodobně se jednalo o nejhezčí kousek outfitu, který měla na sobě, bohužel je ale až skoro ke kotníkům zakrývaly podivné šaty.

Sebevědomě si získala přízeň fanoušků

Nejednoho člověka nejspíš napadlo, proč se Basiková oblékla právě takhle. Na druhou stranu se ale zpěvačce musí nechat, že i když se jí model právě nevydařil, její úsměv a sebevědomé a sympatické vystupování si získaly pozornost.

Basiková si podle fotografií a úsměvů, které rozdávala novinářům, koncert užila, a stejně tak i spousta dalších hvězd, které se na něm objevily. K těm patřili například Sandra Pogodová, Tomáš Savka, Dagmar Sobková nebo Pavel Režný. Ti všichni zvolili společenský oděv, kterým nezklamali.

Ačkoli tentokrát to Báře Basikové z hlediska módy příliš nevyšlo, fanoušci jistě jedno pochybení dokáží rychle odpustit. Zpěvačka tak dostane ještě hodně příležitostí k nápravě chyby a už teď je jasné, že na dalším koncertě opět předvede nezapomenutelný výkon, tentokrát snad v lepším modelu.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články