Módní policie: Anna Geislerová dorazila na premiéru v dobrém modelu, ale ve špatném století

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
anna geislerova
Zdroj: Profimedia

Anna Geislerová v hlavní roli nového filmu Prezidentka skutečně zazářila. V českých kinech měl snímek obrovský úspěch, nyní má premiéru také na Slovensku. A ani tam nesměla hlavní aktérka chybět. Dorazila se na svůj výkon podívat a užít si uvedení filmu v sousední zemi.

V české romantické komedii si zahrála Geislerová po boku Ondřeje Vetchého a fanoušky skutečně nadchla. Zatímco na českou premiéru dorazila v černých šatech a vyrazila všem dech svým úžasným modelem, na Slovensku tolik nezazářila.

Zvolila totiž úplně jiné barvy i styl a prezidentku by v ní najednou nikdo nepoznal. Černá barva je jednoduše více elegantní a Anna s ní rozhodně udělala lepší parádu než v podivných šatech, které sice nebyly až tak zlé, trochu ale působily jako z jiného století.

Cestovala časem

Anna trochu připomínala ženu, která přicestovala časem. Je sice pravda, že ve světle béžových šatech s velkou mašlí u krku a širokým kusem látky v pase by kdysi byla jednou z nejhezčích žen široko daleko, v moderním světě to ale neplatí.

anna geislerova

Zdroj: Profimedia

K šatům zvolila Geislerová jako doplněk béžovou kabelku a hodinky, které ale tak nějak zanikly. Celý model byl poměrně neslaný a nemastný, a to i přesto, že si nalakovala nehty na červeno a do stejného odstínu zvolila také rtěnku.

Ve filmu sice okouzlila, v sále mezi fanoušky ale nikoli. Nemůže být ale každý den posvícení, v černém modelu na premiéře u nás vypadala dokonale, dá se tak předpokládat, že výběr tohoto oblečení byla jen nějaká chvilková slabost a příště se to nestane.

Vybledlá

Jedním z důvodů, proč světlé šaty na Geislerové nevypadaly dobře, je celkově to, že společně se světlými vlasy i téměř bílou pletí vypadala vybledle a jaksi smutně. Zatímco ve filmu v mnoha okamžicích srší energií, na fotkách se tvářila spíše sklesle.

Místy se zdála až znuděná, a ačkoli na fotografy zkoušela hodit i nějaký ten úsměv, vypadalo to, že se hodně přemáhá. Je otázkou, zda právě neměla svůj den nebo si jen uvědomila, že v tomto outfitu nic nezachrání ani úsměvem.

Premiéra se nicméně vyvedla, Anna na sebe může být hrdá a jeden malý módní neúspěch by měla považovat jenom za lekci, ze které se do příště poučí. Fanoušci herečku milují a potom, co předvedla v posledním filmu, je jasné, že její oblíbenost ještě stoupne.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články