Módní policie: Anička Slováčková změnila účes a podobá se americké zpěvačce. Outfit na premiéru mohla vychytat lépe

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
anna slovackova
Zdroj: Profimedia

Premiéra muzikálu Elvis přilákala do kina řadu nadšenců. Mezi slavnými osobami, které se přišly na dramatický snímek podívat, se objevila i Anička Slováčková. Ta nejspíš chtěla předvést svůj módní vkus, někdo by ale možná řekl, že se na filmovou premiéru neoblékla právě vhodně.

Do kina by měl jít člověk oblečený především tak, aby se cítil pohodlně. Na druhou stranu je ale stále třeba alespoň trochu vypadat. A to zvláště tehdy, když jsou na místě i fotografové. Annu Slováčkovou se podařilo zachytit na řadě snímků, a ačkoli její model nebyl špatný, hodil by se možná spíš na procházku po parku.

Šaty, které si na sebe oblékla, kvůli delšímu rukávu a svislým proužkům připomínaly noční košili, na druhou stranu je ale jasné, že díky lehkému materiálu byly pohodlné a vedrem v nich zpěvačka rozhodně netrpěla. Jenomže k nim zvolila velmi nešťastnou obuv.

Snaha o sladění nevyšla

Některé značky možná v reklamách tvrdí, že se tenisky právě od nich hodí úplně ke všemu. Nikdy to ale není pravda. Šaty, které se rozhodla vzít Slováčková do společnosti, by daleko lépe vynikly s nějakými sandálky či jinými otevřenými botami.

Ona se ale rozhodla obout růžové plné boty, které sladila se stejně barevnou kabelkou. Pokus o nějakou módní kombinaci tu tak byl, ovšem ne úplně vydařený. A všechno pak završil barevný náramek na levé ruce.

anna slovackova

Zdroj: Profimedia

Ten totiž vypadá jako dětský šperk z bonbonů a na první pohled působí velmi kýčovitě. Nicméně Slováčková byla se svým vzhledem nejspíš podle úsměvů na fotkách spokojená. Premiéru si tak očividně užila, což je hlavní.

Připomíná někoho?

Anička nedávno změnila velmi výrazně svůj vzhled tím, že si odbarvila vlasy na velmi světlou, až žlutou blond. Podle médií připomíná teď americkou zpěvačku Billie Eilish, která už také na své hlavě vystřídala řadu barev a právě blond zapůsobila nejvíc.

Se svou pletí ale díky nové barvě vypadá Slováčková hodně vybledle a ne všichni fanoušci mají pocit, že k ní tento styl sedí. Jelikož se na premiéru filmu Elvis oblékla celkově do světlé, svítila do všech stran a možná by jí nějaký tmavší doplněk pomohl.

Jiní zase ale mohou argumentovat tím, že je léto a zpěvačka chtěla být pozitivní a plná světlé energie. Řada fanoušků tak nový vzhled Slováčkové oceňuje. A i když si vzala k šatům tenisky, ve výsledku nebyl její model úplnou katastrofou.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články