Módní policie: Anička Slováčková vzdala hold Ivetě Bartošové. Svůj outfit ale mohla zvolit lépe

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Slovackova Anna
Zdroj: Profimedia

V krásných prostorách pražské Lucerny se v neděli konal vzpomínkový koncert na Ivetu Bartošovou. Uctít její památku a zazpívat přišla celá řada celebrit. Jedou z nich byla i Anička Slováčková. Ta sice zpívala krásně, ovšem šaty, které zvolila, nebyly zrovna ideální.

Většina vystupujících dam na akci nesoucí název Ve jménu Ivety se držela dress codu, který se hodí na slavnostní galavečer. Téměř všechny ženy tak měly dlouhé společenské až plesové šaty. Některé z nich si můžete prohlédnout na webu Lifee.

Dlouhé šaty zvolila také herečka a zpěvačka Anička Slováčková. Ta na pódiu vystupovala po boku svého otce Felixe Slováčka, který hrál na akci se svým big bandem, a také svého bratra Felixe Slováčka mladšího, který je rovněž součástí tohoto tělesa.

Zelenou příště raději ne

Šťastnou ruku při výběru outfitu však mladá zpěvačka příliš neměla. Zelené dlouhé šaty jí vůbec nelichotily, a to jak střihem, tak hlavně barvou.

Slovackova Anna

Zdroj: Profimedia

Velmi světlá zelená Aničce coby světlé blondýnce příliš neseděla. Sympatická zpěvačka se v této barvě ztrácela a působila velmi nevýrazně.

Neforemné a velké šaty

Příliš kladně nehodnotíme ani materiál šatů. Ten působil velmi neforemně a lacině. Celý model nevypadal jako společenský oděv, ale spíše jako letní šaty vhodné na večer do města.

Dále máme pocit, že ani střih Aničce příliš nesedl. Relativně hluboký výstřih jí nedělal hezký dekolt, zřejmě kvůli neforemnosti látky, jejíž splývavost herečku a zpěvačku až zbytečně rozšiřovala. Šaty, především pak v horní časti, vypadaly, že jsou nejméně o číslo větší, než by dcera Dády Patrasové potřebovala.

Nepovedly se boty ani líčení

Bohužel kladně nehodnotíme ani boty. Ty se sice k modelu svým způsobem hodily, ale jen podtrhly náš celkový dojem z šatů, tedy že se nejedná o šaty společenské, nýbrž letní. Na takovéto události bychom spíše uvítaly boty s uzavřenou špičkou. V tomto případě ideálně světlé lodičky.

Anička zřejmě chtěla působit jako éterická víla, čemuž kromě volných šatů s tylovými prvky napovídají i rozpuštěné vlasy. V tom případě ale měla zvolit jiné líčení, především pak méně nápadnou rtěnku. Její tmavě červené či vínové rty se k barvě šatů ani trochu nehodily.

Anička je krásná mladá žena, v módě ale spíše tápe. Na pódiu vypadala vedle například Leony Machálkové či Kamily Nývltové jako chudá příbuzná. A to je velká škoda.

Zdroj: Lifee

Autor: Karolína Ševcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články