Módní policie: Aneta Vignerová povstala jako fénix z popela a vynesla výrazný model

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Aneta Vignerova
Zdroj: Profimedia

Modelka Aneta Vignerová má za sebou krušné měsíce. Pro někoho by to mohl být důvod k tomu zalézt a dlouho se neukazovat. Aneta však již dokázala, že je velmi silná žena, a tak na akci v pražské DSG Gallery dorazila v modelu, ve kterém byla k nepřehlédnutí.

Expartner Petr Kolečko svým vztahem s herečkou Denisou Nesvačilovou udělal modelce ze života doslova peklo. Není tedy divu, že se Aneta rozhodla tomuto humbuku utéct a vyrazila do Spojených arabských emirátů za teplem a sluníčkem.

Kromě syna Jiříčka se však na jejím instagramu objevily i fotky s tajemným mužem. Fanoušci okamžitě zahltili modelku dotazy, zda se jedná o její novou lásku. Dle Šípu však tajemným mužem měl být modelčin kamarád a kadeřník.

Fénix, který povstal z popela

Zatímco v Čechách se řešilo, zda se Kolečko bude ženit, či nikoliv, Aneta si užívala tepla a dle fotek si i velmi odpočinula.

A skoro jako fénix, který povstal z popela, se v dobré náladě ukázala v pražské DSG Gallery na komerční akci.

Aneta Vignerova

Zdroj: Profimedia

Aneta dorazila i do galerie po boku zmíněného kamaráda a nutno podotknout, že by jim to spolu slušelo.

Hlavně nezapadnout

Modelka jakoby se rozhodla svým outfitem ukázat, že už je v pořádku a nechce sedět někde v koutě. Zvolila přiléhavé lesklé legíny s vysokým pasem, které doplnila výrazným žlutým sakem.

Sáčko bylo krátké a odhalilo její štíhlé tělo. Model hnědovláska doplnila pouze černou kabelkou. Výsledek byl výrazný a  elegantní.

Z Anety vyzařuje na fotkách klid a pohoda. A ačkoliv zrada, kterou si prošla, bude ještě nějakou dobu bolet, modelka je již na dobré cestě k „uzdravení“.

Zdroje: Šíp, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články