Módní policie: Andrea Verešová vyrazila do společnosti v pochybném outfitu. Oblékla se spořeji než někteří lidé na pláž

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
andrea veresova
Zdroj: Profimedia

Slovenská modelka Andrea Verešová má dokonalé tělo, o tom přesvědčila fanoušky na svém instagramu už mnohokrát. Jenže někdy ho možná až příliš vystavuje na odiv. Nedávno se pochlubila modelem, ve kterém vyrazila do společnosti, a řadu fanoušků svou odvahou zaskočila.

Lidé už jsou zvyklí na to, že některé ženy mají co ukázat, a nebojí se proto dorazit na party v lehčím oděvu. Ačkoli Verešová k nim patří, i tak na sebe upoutala možná až příliš pozornosti outfitem, který zvolila tentokrát.

Vsadila sice na tmavé barvy a pravděpodobně chtěla působit elegantně, to ale nejspíš nebylo to první, co člověka při pohledu na ni napadlo. Látkou při volbě svého modelu Andrea opravdu šetřila.

Podivný střih šatů

Verešová zvolila šaty, jejichž horní díl by se dal skoro nazvat pouhou podprsenkou. Kromě jejího hrudníku totiž černý vrchní díl modelu nezakrývá opravdu nic. Andrea tak odhalila nejen své ladné paže, ale také většinu břicha. Aby toho nebylo málo, i u spodní části oděvu zůstala velmi skromná.

Černá sukně šatů končí opravdu těsně pod pasem. Modelka se tak pochlubila fanouškům svýma dlouhýma opálenýma nohama. Nejednomu člověku ale při pohledu na ni nejspíš vrtalo hlavou, na jakém principu funguje sukně s částí vykrojeného pasu.

Z dálky to vypadá jako obličej. S trochou představivosti vidí člověk ve vykrojené části sukně nos a nad ním dvě oči. Při bližším pohledu připomíná střihem díra v modelu úplně jinou část lidského těla, konkrétně toho pánského. Jak na modelce sukně drží nebo jaký je význam podivného střihu, není jasné.

Ani doplňky ji nezachránily

Andrea sice nešetřila doplňky, i tak vypadá spíše neoblečená než oblečená. Boty jsou tak jemné a decentní, že není vůbec jasné, jak ji tak úzký podpatek může udržet. Stříbrná kabelka pravděpodobně neobsahuje nic jiného než balíček kapesníků, prostorně opravdu nevypadá.

A ani lesknoucí se náhrdelník na krku nevyvrací fakt, že se Verešová do společnosti oblékla spořeji než někteří lidé na pláž. Podle úsměvu na tváři je ale očividně s outfitem spokojená a zdá se, že si pozornost lidí okolo velmi užívala. A že o ni nejspíš neměla nouzi.

S takovýmto outfitem opravdu nehrozí, že by Andreu Verešovou ve společnosti někdo přehlédl. Na druhou stranu o tom, že je pohledná, nemusí nikoho přesvědčovat. Příště by tak možná mohla zvolit model, který bude alespoň trochu působit jako kompletní oblečení, nikoli jen podivně střižené spodní prádlo.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články