Módní policie: Andrea Verešová předvedla hned 4 letní outfity. V žádném z nich by se neměla předklánět

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
andrea veresova
Zdroj: Profimedia

I zkušení někdy potřebují poradit. Alespoň tak podává svůj příspěvek na instagramu Andrea Verešová. Fanouškům totiž ukázala celkem čtyři modely šatů a požádala je, zda by jí nepomohli vybrat ten nejhezčí z nich. Chce ale doopravdy poradit, nebo se jen potřebovala pochlubit ve všech outfitech a slyšet od sledujících, že vypadá skvěle v každém z nich?

Modelkou není Andrea Verešová jen tak pro nic za nic. Má dokonalé tělo, krásné dlouhé nohy, půvabnou tvář. Jenomže k modelingu je potřeba i něco dalšího: sebevědomí. Řada modelek pak ztrácí hranici toho zdravého a nezdravého. Instagram Verešové je plný fotek, které ukazují, že ona je poměrně na hraně.

Pochlubit se skvělou postavou umí každý, je ale třeba dát najevo také trochu pokory, ukázat fanouškům, že příspěvky jsou sdíleny s myšlenkou pobavit a dostat se k lidem blíže. Jenže Verešová čím dál častěji ukazuje, že jí jde především o pozornost.

Každý model jiný, přesto stejné

Na svém profilu zveřejnila Verešová čtyři fotografie v šatech, které jsou na první pohled každé jiné. „1, 2, 3, nebo 4? Ve kterých se vám líbím nejvíc?“ zeptala se stručně modelka. Na první fotce ukázala zelenožluté šaty a hnědou kabelku, která připomíná spíš zmuchlaný papírový pytlík na svačinu. Z neznámého důvodu si vzala každou botu jinou.

Na druhé fotce předvedla fanouškům modré šaty, přes které přehodila bílé sako. Aby vypadala „moderně“ nechala ho jen volně viset přes ramena. Z pod saka pak vykukuje zelená kabelka, která se k modrému modelu příliš nehodí. Aby nebylo barev málo, přidala Andrea červené boty.

Další šaty vypadají v podstatě velmi podobně jako sako z druhé fotografie. Tentokrát si je ale oblékla i přes ruce a v pase je převázala bílou stužkou. Na poslední fotografii sladila tmavě modré šaty s botami na vysokém podpatku, dojem ale opět pokazila zelenou kabelkou.

Jedno mají šaty společné: všechny odhalují Andreiny dlouhé nohy, končí ale tak vysoko nad koleny, že by se v nich modelka rozhodně neměla předklánět. Že by ve své skříni neměla žádný delší model? Fanouškům by to očividně nevadilo. I přesto, že si modelka vyloženě říká o pozornost, dostává se jí milých komentářů a stovek srdíček.

Vítěz neznámý

Ačkoli pár lidí odpovídá na původní otázku, tedy který model je podle nich nejhezčí, většina sledujících podle předpokladů Andree vzkazuje, že jí sluší všechny modely, že je krásná, ať už si na sebe vezme cokoli. Svůj účel tak fotografie nejspíš splnily.

Několik jedinců ale na druhou stranu alespoň trochu projevilo módní vkus a pokusilo se dát Andree skutečně radu, která za něco stojí. Jedna z fanynek například napsala, že by zkombinovala boty z poslední fotky, šaty z fotografie druhé a kabelku ze třetí…

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články