Módní policie: Andrea Verešová byla na filmovém festivalu za bohyni hned ve dvou outfitech

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Andrea Veresova
Zdroj: Profimedia

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary s sebou každoročně přináší skandály, zážitky a hlavně módní kreace, které je třeba vždy vyhodnotit. Nejinak je tomu letos. Dnes si vezmeme na paškál Andreu Verešovou a její dva modely.

Letošní festival je opravdu nabitý! Přiletěli Russell Crowe, Evan McGregor či Alicia Vikander.

Čeští herci nezůstali v pozadí. Herec Ivan Trojan například představil svou novou přítelkyni. A Andrea Verešová opět zářila!

Moët party ve znamení lehkých šatů

Andrea přijela na festival velmi dobře vybavená. Její garderoba zabrala čtyři plné kufry šatů, šperků a bot. Děti vyslala do světa na soustředění a jazykový kurz a sama si tak s manželem mohla užít každý večírek.

Jeden z kousků, který zde chceme zmínit, jsou šaty, které Andrea vynesla na Moët party. Jedná se o model značky Roberto Cavalli, jenž jakoby byl ušitý Andree na míru. Vypadala v něm totiž božsky.

Kratší přední část šatů odhalila modelčiny dlouhé štíhlé nohy, zatímco zadní část dodala šatům vzdušný efekt.

Krásné zelenkavé šaty měly výrazný kruh kolem krku, na kterém držely, a tedy nevyžadovaly žádné doplňky.

Nutno podotknout, že tento model si může dovolit pouze někdo s pevným poprsím, protože styl šatů se vylučuje s podprsenkou.

Druhý den festivalu jako bohyně

A u prsou rovnou zůstaneme, protože u druhého modelu, který je za nás úplně top, byl jednou ze sledujících vznesen dotaz, zda má modelka prsa z kamene.

Nelze se divit, ani tento model není slučitelný s podprsenkou, a i přesto nebyl vidět náznak jakékoliv nedokonalosti v oblasti dekoltu.

Model od návrhářky Jany Pištějové byl tak jednoduchý, až byl úchvatný, a nelze než napsat, že bílé šaty, které modelka vynesla druhý den festivalu, z ní udělaly bohyni.

Šaty byly těsné s vysokým rozparkem a velmi kreativním zpracováním přední části, kde byl vidět pruh kůže.

Zádní část poté tvořila skoro holá záda, což modelka podtrhla vyčesaným drdolem.

Pokud vás fotografie nepřesvědčila o tom, že tyto lesklé šaty byly ušity pro bohyni, tak si pusťte video, ve kterém modelka vychází z hotelu, a již nebudete na pochybách.

Zdroje: Instagram, autorský článek

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články