Módní policie: Andrea Růžičková dorazila na vernisáž v příjemném modelu, který měl ale spoustu nedokonalostí

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Ruzickova Andrea
Zdroj: Nextfoto

V pondělí se v Tančícím domě konala vernisáž výstavy doposud ztraceného komiksu Káji Saudka, který nese název Muriel. Zúčastnila se jí také herečka Andrea Růžičková s celou rodinou. Na akci zvolila model, který sice neurazí, ale ani nenadchne.

Kája Saudek byl nejslavnější český komiksový kreslíř. Není proto divu, že si otevření výstavy jednoho z jeho nejznámějších děl nenechala ujít celá řada známých osobností.

Do Tančícího domu tak dorazili například tanečník Vlastimil Harapes, herec Martin Kraus či herečka Andrea Růžičková se svým manželem a dvěma syny.

Kalhoty i košile, které neurazí

Krásná herečka na slavnostní vernisáž zvolila společenské kalhoty se zvýšeným pasem, které kombinují šedou barvu s kostkovaným vzorem světle růžové a bílé barvy.

andrea kerestesova ruzickova

Zdroj: Nextfoto

Jejich střih sympatické Slovence velmi dobře padl. Délka kalhot a jejich postupné zúžení vytvářelo hereččině postavě příjemnou siluetu.

Jako vršek zvolila Andrea klasickou bílou košili. Jednalo se o univerzální kousek, se kterým člověk obvykle nešlápne vedle, nijak zvlášť ale také neohromí. Její střih byl ovšem opět velmi dobře padnoucí.

Svetr budil rozpačitý dojem

Celý model doplnila herečka svetrem růžové, lépe řečeno pudrové barvy. Ten se barevně hodil ke kalhotám i k duchu celkovému modelu.

Problém ale máme s jeho umístěním. Andrea si jej totiž přehodila přes ramena a jeho rukávy si na hrudníku svázala. Uzel působil velmi robustně, a celý dojem tak spíše kazil. Lépe by vypadalo, kdyby nechala rukávy volně či je spojila nějakým decentnějším způsobem.

Boty i líčení mohla zvolit lépe

Model doplnila Eva z Vyprávěj nazouvacími botami bez ponožek, což se ke zvolenému typu kalhot velmi dobře hodilo. Jejich barva je sice šedá, k outfitu tak padne, boty jsou ale lesklé, což se nám k ležérnímu modelu příliš nehodí.

Vše korunovala Andrea černou kabelkou, která nijak neurazí, ale ani model nikam neposouvá. Pastelové a jemné barvy svého oblečení doplnila herečka výraznou rudou rtěnkou, což ale také nepovažujeme za úplně nejšťastnější. Více by se pravděpodobně hodila lehce růžová či takzvaná nude rtěnka.

Zdroj: Nextfoto, Blesk

Autor: Karolína Ševcová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články