Módní policie: Aňa Geislerová vypadala na premiéře filmu Prezidentka fantasticky. Mohla by rovnou na Hrad

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Geislerova Anna
Zdroj: Profimedia

Ve středu se konala premiéra nového českého filmu Rudolfa Havlíka, který nese název Prezidentka. Hlavní roli si ve snímku střihla Anna Geislerová. Té to neuvěřitelně slušelo nejen ve filmu, ale také na slavnostní premiéře. Lví podíl na tom měla návrhářka Tatiana Kovaříková.

Aňa Geislerová je zvyklá hrát vážné, charakterní role, naposledy například Olgu Havlovou ve snímku Havel. Někdy si ale ráda odskočí k trochu lehčímu žánru.

Romantika mezi Geislerovou a Vetchým

Právě tak učinila i nyní, kdy přijala hlavní roli v romantickém snímku Prezidentka. Ten vypráví příběh státnice, která chce navzdory svému postavení prožít opravdovou romantickou lásku.

Sekundovat jí bude oblíbený herec Ondřej Vetchý. Není to poprvé, kdy si tito herci zahráli zamilovanou dvojici. Stejně tak tomu bylo v romantickém filmu Pohádky pro Emu, kde jim to společně velmi slušelo.

Prezidentce navrhovala kostýmy Kovaříková

Krásná zrzka v novém filmu vysloveně září. Notně jí při tom pomáhají i kostýmy, které pro Prezidentku navrhla sama slavná návrhářka Tatiana Kovaříková.

„To je jedna z věcí, které mě na mé profesi baví – že vás učešou, nalíčí a oblečou do zajímavých šatů. (…) Oficiální styl prezidentských šatů mě bavil hodně, to člověk nenosí v rámci natáčení tak často,“ svěřila se Anna Deníku.

Na Hradě by prezidentku brala

Kovaříková oblékla slavnou herečku také na slavnostní premiéru, která proběhla v úterý v Lucerně. Geislerové to neuvěřitelně slušelo.

V černých šatech s rozparkem na boku a zajímavým lodičkovým výstřihem vypadala herečka jako opravdová státnice, která by mohla jet z Lucerny přímo na Pražský hrad.

Sama Aňa kandidovat neplánuje, přesto by byla ráda, kdyby měla Česká republika prezidentku. Už za necelý rok uvidíme, zda se její přání vyplní.

Zdroj: Deník, Blesk

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články