Módní policie: Adela Vinczeová na výstavě Richarda Müllera vypadala, jako by si tam odběhla z ulice

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
adela vinczeova
Zdroj: Profimedia

Sympatická Adela Vinczeová se zúčastnila výstavy Richarda Müllera. Ano, čtete správně! Ne koncertu, ale výstavy fotek. Zpěvák se fotografování věnuje již od roku 1997, kdy vydal dokonce knihu fotografií. Následovala druhá kniha s názvem Enter, kde byly fotografie z jeho cest. Kniha dostala významné ocenění. Nyní ze svých fotek připravil výstavu. Mezi přítomnými byla již zmiňovaná Adela Vinczeová, která zvolila velmi zajímavý ležérní model.

Richard Müller se kromě svých písní proslavil i svými excesy mimo podia. Nyní se však uklidnil a vede rodinný život.

Z bouřliváka fotografem

Richard se netají tím, že se z něj stal abstinent. „Doma máme nulovou politiku – nepijeme ani si nepřipíjíme. Je to zbytečné,“ uvedl v jednom z rozhovorů.

Změna životního stylu mu prospěla a zpěvák se dal na cestování. Již v roce 1997 vydal svou první sbírku fotografií, která dokonce získala ocenění Nejkrásnější kniha roku v Čechách i na Slovensku.

Druhá kniha fotografií, které jsou převážně z jeho cest po Spojených státech a západní Evropě, se jmenuje Enter. V knize se nacházelo 300 fotografií, které zpěvák zachycoval 10 let. Žádné portréty však zpěvák nefotí.

„Ze zásady nefotím portréty, a to z prostého důvodu – zdá se mi, že to je vstup do soukromí a že člověk, kterého fotografuji, z toho musí mít nepříjemný pocit. Je to osobní. Pokud se do svých záběrů někdy snažím dostat člověka, tak spíš jako spoluhráče než jako hlavního představitele,“ vysvětloval Müller ve své tiskové zprávě.

Výstava v ležérním stylu

Nyní zpěvák vybral ty nejlepší fotografie a udělal svou vlastní výstavu.

Výstavu fotografií si nenechala ujít krásná Adela Vinczeová, která se i chopila mikrofonu. Moderátorku znají diváci zejména v krásných šatech, ale na výstavu zvolila úplně jiný styl.

adela vinczeova

Zdroj: Profimedia

Moderátorka zvolila ležérní košili džínového stylu a k ní zelené kalhoty s vysokým pasem. Outfit doplnila modrými teniskami a žlutou taškou plážového stylu.

Make-up měla Adela minimální a doplňky žádné, pokud nepočítáme sluneční brýle.

Adéla vypadala, jako by si na výstavu odběhla z ulice, což byl asi její záměr. Ležérní styl jí sluší, ale něco bychom přeci jen outfitu vytkli.

Barva tenisek se k outfitu vůbec nehodila a žlutá taška byla také jako pěst na oko.

Příště by Adéla měla i u ležérního stylu zkusit trochu sladit barvy a styly.

Zdroje: Pražský patriot, Týden

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články