Módní policie: Adam Mišík oblékl síťované tričko a kožené kalhoty. Ideální outfit do baru Modrá ústřice

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Adam Misik
Zdroj: Nextfoto

Adam Mišík se po týdnu u moře po boku své milované Natálie Jiráskové vrátil do Čech a zúčastnil se premiéry filmu Bullet Train ve velmi zajímavém modelu.

Premiéru ve společnosti si zamilovaná dvojila odbyla na koncertě Pocta Karlu Gottovi a od té doby plní stránky médií.

Dovolená v Řecku

Že si zpěvák a jeho partnerka Natálie vyjeli k moři, o tom jsme vás informovali. Vyrazili tam i s celou Natálčinou rodinou, takže jim společnost dělaly máma Iva Kubelková a mladší sestra Karolína.

Dovolenou si zamilovaná dvojice užívala plnými doušky, ale nyní bylo na čase se vrátit do reálného pracovního světa.

Zpěváka zde čeká zkouška na roli Davida v muzikálu Okno mé lásky v Divadle Broadway.

Mezitím si však ještě vyrazil na premiéru filmu s Bradem Pittem v hlavní roli. A tentokrát bez Natálie.

Hodně zajímavý model

Premiéra filmu Bullet Train proběhla v pražském multikině CineStar a před samotnou premiérou se konala jízda speciálním Bullet Train vlakem ze Smíchovského nádraží.

Adam Mišík na ni po dovolené dorazil sám bez doprovodu Natálie a jeho model byl opět velmi zajímavý. Vypadá to, jako by se Adam vzhlédl v anglickém zpěvákovi Harrym Stylesovi, který také rád vynáší do společnosti zajímavé, skoro až ženské modely.

Adam Misik

Zdroj: Nextfoto

Zpěvák byl každopádně doslova nepřehlédnutelný. Zvolil černé kožené kalhoty s černými nazouvacími botami. Což by ještě mohlo být odpuštěno. Ale to zelené síťované tričko? Černé sluneční brýle uvnitř kina už pak nikoho rozhodně nezarazily.

No co k modelu dodat. Pokud bychom chtěli být hodně rýpaví, tak by se takový outfit jistě neztratil v baru Modrá ústřice. Ale my rýpaví samozřejmě nejsme, a tak zůstaneme u hodnocení „hodně zajímavý model“.

Zdroje: OnlyU, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články