Moderátorka Pošty pro tebe Ester Janečková za úsměvem skrývá ztrátu dítěte i manželskou krizi

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Ester Janeckova
Zdroj: Profimedia

Ester Janečková se v pořadu Pošta pro tebe pokoušela dát dohromady dávné známé či rodinné příslušníky, kteří se během let nějakým způsobem oddálili. Sama přitom ve svém osobním životě prošla celou řadou starostí. Většina lidí ji zná jako usměvavou ženu. Co ale ve skutečnosti za svým výrazem ve tváři skrývá?

Je jí 51 let a ve svém životě prožila mnoho bolesti. V roce 2013 oznámila Janečková, že čeká miminko. Jen pár dní po tomto prohlášení nicméně miminku přestalo tlouct srdce. Moderátorka nakonec o potomka přišla.

„Kdyby to vyšlo, měla by nyní Sára o dva roky mladší sestřičku. Teď už jsem smířená s tím, že to tak nebude. Ale bolí to,“ uvedla v roce 2016 pro Blesk maminka tří dětí. Její dva synové jsou již dospělí, dcera Sára přišla na svět v roce 2011.

Nejedna smrt v rodině

Jen rok po smrti miminka ztratila Ester Janečková synovce. Teprve čtrnáctiletý chlapec nedokázal unést netoleranci společnosti ke své homosexuální orientaci a spáchal sebevraždu.

Ester se na tento popud stala patronkou organizace S barvou ven, která pomáhá lidem řešícím otázky kolem své sexuální orientace. Smrt v rodině prožívala moderátorka znovu v roce 2020. Na covid-19 jí tehdy zemřela maminka.

„Já jsem den po smrti mámy onemocněla covidem, protože maminka umírala na covid a já jsem s ní byla velmi intenzivně a tím pádem bylo jasný, že se nakazím. A asi jak jsem byla v blbém psychickém rozpoložení, tak mi vlastně po tom covidu začaly blbé psychické stavy, měla jsem panické ataky a úzkosti,“ citoval její slova server Kafe.

Nevěra manžela

Ester Janečková se v životě potýkala ještě s jedním velkým problémem. Ve chvíli, kdy se stala slavnou a začala trávit více času v práci, si její muž našel milenku.

Nakonec pár problémy ustál a potvrdil svou lásku narozením dcery Sáry. Přesto jde o něco, na co nejspíš moderátorka nikdy nezapomene.

Loni v únoru Ester oznámila, že do rodiny přibyde nový člen. Jeden z jejích starších synů tehdy přišel s novinkou o těhotenství své partnerky. „Už se nemůžu dočkat, až mi tohle nádherný zázračný stvoření začne říkat babi,“ rozplývala se radostí Janečková.

Zdroj: Extra, Blesk, Kafe, Aha!, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články