Moderátorka Klára Doležalová prozradila, jak na manželství. To její trvá už dvacet let

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Dolezalova Klara
Zdroj: Profimedia

Moderátorka Klára Doležalová je nejen krásná žena, ale také pořádný „držák“ na partnery. Se svým kolegou ze zpravodajství Karlem Voříškem je už devět let, a se svým životním partnerem dokonce dvacet let. Blesku pro ženy svěřila své tajemství spokojeného manželství.

Klára Doležalová původně vystudovala herectví. Už při studiích si přivydělávala jako modelka. Po absolvování školy začala účinkovat v několika divadlech.

S Karlem je pojí i znamení

V roce 1996 začala poprvé moderovat, a to s Markem Ebenem pořad O poklad Anežky České. Nyní už je stálicí večerních zpráv na TV Prima.

Tam už je 9 let kolegyní Karla Voříška, což už by klidně mohl být čas nějaké té ponorky. Ta ale podle Kláry jen tak nehrozí. Má v tom prsty dokonce astrologie.

„S Karlem jsme sehraná dvojka, dobře se nám spolupracuje, už se dobře známe. Jsme oba narozeni ve znamení Vah a umíme se domlouvat i očima. Cítíme se. To je v živém vysílání k nezaplacení… A navíc jsme i přátelé,“ řekla v rozhovoru pro Blesk pro ženy.

S manželem se mají rádi

Stejně to má i se svým manželem, srbským podnikatelem Miodragem Maksimovićem. S tím oslavila v létě krásné dvacáté výročí svatby, což v českém showbyznysu není úplně klasický obrázek.

A jaký je její recept na dlouhé manželství? „Máme se rádi! Jinak by to nešlo,“ vysvětlila krátce a výstižně půvabná moderátorka.

Nutné dělat kompromisy

„Větší krize jsme neměli, ale jasně, že jsme se i pohádali. To je normální. Denně v manželství řešíte různé problémy, na spoustu věcí máte jiný názor než ten druhý a vždycky se musíte nějak dohodnout,“ dodala Klára pro magazín.

Zatím jim s manželem tato strategie funguje a jejich nedávná porcelánová svatba je toho jasným důkazem. Tak snad jim to vydrží stejně hezky i nadále.

Zdroj: Blesk.cz, Prozeny.blesk.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články