Moderátor Petr Říbal hledá parťáka na kostky. Jeho psi prý nejsou rovnocennými soupeři

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
petr ribal
Zdroj: Profimedia

Petr Říbal je člověk, který si za každé situace dokáže udělat legraci sám ze sebe. Slavný moderátor rádia Evropa 2 pravidelně vysílání prokládá vtipnými hláškami, kvůli kterým se posluchači rádi vracejí. Jenže podle všeho mu v reálném životě občas chybí někdo, kdo by si s ním zahrál nějakou tu hru.

Na stránkách Evropy 2 Petr přiznal, že mentálně byl členem Evropy 2 tak nějak vždycky. Toužil po tom stát se jedním z členů týmu, a to se mu v roce 2013 podařilo. Od té doby moderuje show Večer na maXXimum.

I když o sobě říká, že je melancholik, málokdo by si ho s tímto označením spojil. Pro diváky působí vždy dobře naladěný a dokáže jejich večer změnit v dokonalý požitek u oblíbeného rozhlasového pořadu.

Špatný kuchař, dokonalý designér

Kdybyste se Petra Říbala zeptali, jaké jídlo nesnáší, odpověděl by, že koprovku. Zároveň ale se smíchem dodává, že ji vařil jen jednou v životě, a jelikož je špatný kuchař, dal by jí možná ještě někdy šanci.

Se svou partnerkou dlouho hledal Říbal domek u Prahy, kde by mohli mít psa. Nakonec se jim ale naskytla příležitost koupit za dobrou cenu byt na Barrandově. A tak se dali do rekonstrukce, aby se tu cítili jako doma.

Tedy do rekonstrukce se dal především Petr, jeho partnerka mezitím raději vařila. Podle všeho je toto přerozdělení prací tou nejlepší variantou. Ve výsledku je byt prostorným domovem jak pro pár, tak i pro pejsky, které Petr miluje.

Nikdo se mnou nechce hrát kostky

Že si umí moderátor udělat legraci téměř ze všeho, dokázal i nedávno jeho příspěvek na Instagramu. „Co děláte vy? My hrajeme kostky,“ píše v popisku. Na fotografii ale není s přáteli, ale se třemi psy, kteří se netváří, že by jim hra dvakrát šla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petr Říbal (@petrribal)

„Američtí vědci zjistili, že psi neumí hrát kostky. Dávám jim za pravdu, ale co mám dělat, když nikdo jiný se mnou hrát nechce?“ dodává Říbal. Možná doufá, že si s ním díky jeho instagramovému inzerátu brzy někdo zahraje?

I když si Petr vlastně příspěvkem stěžuje na to, že nemá společnost pro hraní společenských her, na fotce se usmívá a je vidět, že vše bere s humorem. A to na něm fanoušci milují.

Vtipné komentáře zachraňují situaci

„Vy asi rád vyhráváte, co? S takovou partou to jde samo,“ směje se jedna z fanynek. Další člověk v komentářích píše: „S nimi jste si měl zahrát kosti, ne kostky. Ale tak chybička se vloudila.“

Je vidět, že fanoušci Petra Říbala jsou ze stejného těsta a dokážou si udělat legraci téměř ze všeho. Další komentáře soucítí s moderátorem a píší mu, že i jim občas chybí nějaký ten parťák na společenskou hru.

„Ten náš už by měl kostky v sobě,“ stěžuje si další fanynka. „Vy alespoň máte s kým hrát, já nemám ani ty psy,“ dodává jiný komentář. Podle všeho je tak mezi lidmi spousta těch, kteří nějakého toho herního partnera hledají.

Petr tak má určitě z čeho vybírat. Jestli se ale s někým z fanoušků setká i jinak, než jen přes vysílání na Evropě 2, to je ve hvězdách. Prozatím to vypadá, že si bude muset vystačit se svými zvířecími přáteli.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články