Moderátor Pavel Cejnar se pochlubil bublinkovou koupelí. A ve vaně nebyl sám

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
pavel cejnar
Zdroj: Profimedia

Moderátora Pavla Cejnara si mnozí z nás vybaví především z pořadu Jak se staví sen. Kromě toho je také členem moderátorského týmu Evropy 2.

Moderátor z Pardubic začal svou kariéru v Rádiu Life. Tam se za několik let vypracoval, a nakonec dostal nabídku z Evropy 2. I když její redakce sídlí v Praze, on denně z Pardubic dojíždí.

Kromě rádia vystupoval také v televizi, kde pomáhal lidem s realizací jejich nového bydlení a moderoval také hudební pořad Inbox na televizi Óčko. Podle mnohých je jedním z nejzábavnějších moderátorů v České republice.

Milovník humoru, vína a squashe

Pavel Cejnar sám sebe rád popisuje jako baviče. Kromě toho se v médiích přiznal k tomu, že ve volném čase si rád dá skleničku vína, má také rád rychlá auta, pardubický hokej a squash.

Mimo jiné také chodí rád do kina. I když by ho mnozí tipovali na milovníka komedií, on o sobě říká, že je romantik a miluje filmy s pořádnou romantickou zápletkou. Sám si v jednom filmu také zahrál.

Vidět jsme ho mohli ve snímku Ro(c)k podvraťáků. Herectví ho ale příliš neuchvátilo, a rozhodl se proto dále pokračovat jako moderátor věnující se především hudebním pořadům.

Instagram zahrnuje vtipnými fotkami

Cejnar vždy byl a vždy bude komik. Někdy o něm i jeho fanoušci tvrdí, že se chová jako malý. Ale to je právě podle některých to, proč ho milují a obdivují. Dokáže si ze sebe totiž udělat legraci skoro v každé situaci.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pavel Cejnar (@pavelcejnar)

Na svém Instagramu se často chlubí fotografiemi ze zákulisí vysílání Evropy 2. Fanouškům tak ukazuje prostředí, ve kterém denně pracuje, a zároveň je navnadí na další vysílání.

Kromě toho se ale rád pochlubí i nějakou tou fotkou z osobního života. Často publikuje fotografie se svým synem, který je, jak se zdá, po tatínkovi pro každou legraci.

Na jedné z fotek překvapil nedávno Pavel Cejnar své fanoušky ve vaně. Nicméně bublinek a pěny bylo ve vodě tolik, že vypadal pomalu jako Santa Claus s jeho bílými vousy.

Ve vaně je na obrázku společně se synem a oba si užívají šíleného koupání. Jak dopadla po jejich zážitku koupelna, Pavel u příspěvku nepíše, nicméně fanoušci předpokládají, že potopu bylo následně třeba vytírat.

Pavel navíc připsal k příspěvku popisek: „Hlavně to nikomu neříkejte.“ Je tedy asi jasné, že jeho drahá polovička z koupelnového nepořádku později nadšená nebyla. Fotka byla nicméně oceněna veselými smajlíky a srdíčky.

I nadále nás bude moderátor bavit svými výstupy v rádiu i v televizi. Jaké šílenosti se od něj ještě dočkáme? A bude jeho syn jednou komik stejně jako tatínek? Na to je třeba si ještě počkat.

Zdroj: Instagram P.Cejnara, osobnosti.cz

Autor: Šárka Cvrkalová

Související články