Moderátor Ondřej Novotný si užívá dovolenou. Pochlubil se fotkami svých krásných dcer

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Novotny Ondrej
Zdroj: Profimedia

Ondřej Novotný je člověk mnoha talentů. Je známým moderátorem, promotérem a odborníkem na bojové sporty. V neposlední řadě je ale také otcem malé Medy. Její fotkou se nyní pochlubil na svém instagramu. Jeho malá kopie je až neuvěřitelně roztomilá.


Ondřeje Novotného znají především fanoušci bojových sportů. Od roku 2016 je spolumajitelem MMA organizace Oktagon, která pořádá zápasy s těmi nejznámějšími světovými bojovníky.

Ondřej působí v organizaci také jako promotér a komentátor. Tento svůj talent pravidelně odkrývá také nesportovním divákům, a to když uvádí různé pořady a společenské akce. Příkladem je reality show Survivor a předchozí verze Robinsonův ostrov.

Užívá si u moře

Podnikavý sportovní nadšenec mívá diář narvaný k prasknutí. Nyní si ale udělal zasloužené volno, a svou rodinu tak „vytáhl“ do exotiky.

Podle snímků, které zveřejnil na svém instagramu, si to tam všichni pořádně užívají. Jednou ze sdílených fotografií je i selfíčko, které si Ondra udělal se svou téměř dvouletou dcerkou Medou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ondrej Novotny (@ondrejnovotny)

Holčička je extrémně roztomilá a svému tatínkovi jako kdyby z oka vypadla. Známý promotér napsal ke krásnému snímku: „Me and my MiniMe“, tedy „Já a mé MiniJá“.

Obě dcery pohromadě

Křenící se holčička ale nezapře ani svou krásnou maminku, vítězku České Miss 2006 Renatu Langmannovou. S tou je Novotný už sedm let ženatý.

Na dovolenou vzal komentátor ale také dceru Trinity, kterou má z předešlého vztahu s extraligovou volejbalistkou Lucií Švarcovou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ondrej Novotny (@ondrejnovotny)

Jak je vidět, i dvaadvacetiletá slečna si dovolenou se svým taťkou užívá. Není divu, dlouhodobě totiž žije ve Francii a své rodiče už tak často nevídá.

Zdroj: Instagram, Fightlive.cz, iDNES

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články