Modelka Jana Doleželová neměla na muže příliš štěstí. Zda je v současné době sama, to ví jen ona

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Jana Dolezalova
Zdroj: Profimedia

Jana Doleželová se do povědomí lidí zapsala v roce 2004, kdy si vysloužila korunku v soutěži krásy Miss České republiky. Modelka, která se dodnes věnuje také lékárnictví, je maminkou šestileté dcery. Vztah s otcem holčičky byl nicméně toxický a už před pár lety skončil rozchodem.

Doleželová to nikdy neměla ve vztazích snadné. Chodila kdysi i s miliardářem Karlem Janečkem, ten ale veřejně prohlásil, že není jeho jedinou ženou. Vztah nakonec skončil, píše Aha! Zdálo se, že s Davidem Trundou, se kterým má dceru, bude vše klapat. Jenomže skutečnost byla jiná.

Rozhodl se odejít

Jana s Davidem byli dokonce zasnoubení. Jenomže prstýnek její ruku nezdobil dlouho. Modelka v médiích v roce 2021 prozradila, že vztah skončil.

„David se koncem léta rozhodl odejít. S ohledem na naši dceru nechci jeho rozhodnutí nijak komentovat,“ citoval tehdy její slova web Extra. Ze společného domu Jana Davida vyplatila, víc ale k situaci neuvedla.

Server iDNES později doplnil, že střídavou péči pár nastavil bez problémů. Konkrétní důvod rozchodu prý Doleželová nikdy sama nepoznala, s bývalým partnerem se nicméně naštěstí dokázali na všem dohodnout.

Bolestivé zranění

V roce 2022 se dala Jana dohromady s podnikatelem Pavlem Matoškou. O tom, zda jejich vztah trvá, dodnes ale média nemají zcela přehled. Poslední dobou sdílí modelka na sociálních sítích smutné zamilované citáty, což by mohlo znamenat zhrzenou lásku, jisté ale nic není.

Pro Život v Česku Jana prozradila, že se v poslední době hodně věnuje sportu a snaží se k němu vést také svou dceru.

„Do fitness centra nechodím, ale když je dobré počasí, tak hodně jezdím na kole a vozím dceru v cyklistické sedačce. V zimě pravidelně každý víkend lyžuji na skialpech, což je docela náročný pohyb, také ráda jezdím na rotopedu,“ upřesnila.

Zdroj: Život v Česku, iDNES, Blesk, Aha!, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články