Mladý herec z Terminátora se změnil k nepoznání. Edwarda Furlonga poznamenaly drogy i alkohol

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Edward Furlong
Zdroj: Profimedia

Zahrál si roli teenagera Johna Connora ve snímku Terminátor 2: Den zúčtování. Pamatujete si ještě Edwarda Furlonga? A myslíte si, že byste ho po letech poznali? Změnil se k nepoznání. Ačkoli se i dnes věnuje herectví, mnoho lidí si ani neuvědomuje, že jde o stejného umělce.

Dnes je mu 46 let. A ačkoli při bližším pohledu v jeho obličeji stále tak nějak člověk vnímá sympatického mladíka z Terminátora, Furlong se výrazně změnil. Poznamenala ho mimo jiné i závislost na alkoholu a drogách.

Slávu neunesl

Není výjimkou, že lidé, kteří se stanou hvězdami v mladém věku, mají později problémy se svým životem. Edward Furlong se proslavil jako mladík a slávu jednoduše neunesl.

Herec v poměrně mladém věku začal užívat drogy a alkohol. Dlouhodobě užíval marihuanu, závislý byl i na kokainu a hereoinu. A na nějaký čas se také dostal do vězení, a to za domácí násilí, shrnuje jeho život server Daily Mail.

Natáčení se dnes nevyhýbá

Prošel si mnoha problémy, dokázal se ale postavit na vlastní nohy. V současné době se rozhodně natáčení nevyhýbá a s radostí přijímá pracovní nabídky. Fyzicky se ale změnil k nepoznání.

V jeho obličeji se podepsaly veškeré jeho závislosti, také výrazně přibral. Přesto je dnes hercem, který se objevil například ve snímcích Krvavá loupež, Bojovníci země nebo Smrt na webu.

V současné době je podle všeho už několik let herec čistý, vyhýbá se alkoholu i drogám. Ačkoli pracovních nabídek nemá tolik, na obživu mu stačí. A i když si rozhodně svou kariéru mnoha životními rozhodnutími pokazil, nežije si v posledních letech špatně.

Zdroj: iDNES, Blesk, Aha!, Express, Daily Mail

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články