Mladší sestra Zuzany Belohorcové je ještě krásnější než ona. Ukážeme vám, jak vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zuzana belohorcová
Zdroj: Profimedia

Vůbec to nechápeme, ale moderátorka Zuzana Belohorcová se o svých krásných sestrách skoro nikdy nezmiňuje. A to i přesto, že má s mladší Miriam a starší Adrianou opravdu krásný vztah. A na všech třech se matka příroda velmi pozitivně vyřádila.

Jestli se něco nedá sestrám Belohorcovým upřít, je to bezesporu jejich krása. Zuzana i její dvě sestry jsou nádherně štíhlé, ale ani jedna to nemá zadarmo a nehrají v tom roli jen geny. Mladší Miriam se několik let věnuje józe. V Bratislavě, kde žije, také pořádá jógové lekce.

Ke sportu je vedli rodiče

Miriam se nebojí ani tetování, ani odvážných póz a na některých snímcích je vidět, že cvičí klidně i nahoře bez. Ke sportu měly ostatně ženy vždycky blízko. Vedli je k němu rodiče a neustále je udržovali v pohybu. Zuzana hrála jako malá tenis a dělala atletiku a starší Adriana se věnuje fitness.

Právě díky sportu vypadají všechny sestry fantasticky, přestože ani jedné už dávno není dvacet. A kromě sportu mají společnou ještě jednu podstatnou věc. Všechny k sobě mají krásný vztah. Na rozdíl od mnoha sourozenců se vždycky podporovaly.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

Mají k sobě blízko i v dospělosti

O tom ostatně několikrát mluvila i bývalá moderátorka, která dnes žije v Americe. Na své sociální sítě často sdílí vzpomínky s Miriam a Adrianou. Jak často říká, vždycky byly ty nejlepší sestřičky a zároveň nejlepší kamarádky.

Přestože moderátorka několik let žije za oceánem, neznamená to, že by se to na jejím vztahu se sestrami nějak podepsalo.

Právě naopak, pravidelně je navštěvuje v rodné Žilině a kvůli udržování dobrých vztahů přijede s dvěma dětmi a manželem na Slovensko.

Tady je vidět, že rodinné vztahy se dají udržovat, i když bydlíte na druhém konci světa. Krásná moderátorka a její stejně krásné sestry jsou toho jasným důkazem.

Autor: Barbora Turková


Související články