Mladší sestra Michaely Pecháčkové ze ZOO už také fušuje do herectví. Zahrála si ve štědrovečerní pohádce

od Nikol Kolomazníková
2 minuty čtení
michaela pechackova
Zdroj: Profimedia

Její starší sestru můžeme vídat v seriálu ZOO, kde hraje jednu z hlavních postav. Právě sestra Michaela byla pro malou Nikolu Pecháčkovou vzorem, v něčem ji ale předběhla.

Když se řekne Michaela Pecháčková, většina z nás si vybaví trochu praštěnou Aničku ze seriálu ZOO, ve kterém hraje po boku Evy Burešové. Kdo je ale její mladší sestra Nikola a jaké má cíle?

Holčička do reklamy

Michaela Pecháčková přičichla k herectví už jako malá holčička. Její maminka totiž byla pobízena okolím, že by dcera měla zkusit reklamu. A klaplo to.

Nyní ji vídáme v roli Sidonie „Sid“ Anny Novotné. Natočila několik reklam a v televizi se vůbec poprvé objevila v seriálu Přešlapy v roce 2009.

Pro sestru je vzorem

Michaela má mladší sestru Nikolu, se kterou má báječný vztah, jak se na sestry sluší a patří. Pro malou Nikču je Míša vzorem.

Když Nikola dostala otázku, k čemu se vlastně hodí starší sestra, měla přímočarou odpověď: „Můžu si od ní občas něco půjčit. A můžu se s ní poradit, pomůže mi, když potřebuju. Nevýhodné je, že na mě občas něco práskne a máma mi třeba zakáže televizi,“ řekla v rozhovoru pro iDnes.

Vidět jste ji mohli v pohádce

Viděli jste loňskou štědrovečerní pohádku Jak si nevzít princeznu? Možná to nevíte, ale malá Nikola Pecháčková si v ní zahrála.

O tom, že se mladší sestřička objeví v televizi, den před vysíláním informovala Michaela Pecháčková na svém instagramovém profilu.

„Vánoční pohádky jsou pro mě součástí Vánoc, vždycky se na ně těším. Ale tenhle rok se obzvlášť těším. Těším se na zítřejší štědrovečerní pohádku – Jak si nevzít princeznu. V této pohádce totiž hraje moje mladší ségra a hraje zde malou princeznu Josefínku,“ napsala k sérii fotografií.

Bude z ní herečka?

Nikola má jasno, také by se ráda stala herečkou. Možná ze svého dětského přání v průběhu let sleví, aktuálně ale zkouší různé castingy.

Svěřila se, že by ji bavilo být i maskérkou nebo kadeřnicí. Nebo třeba fitness trenérkou. Uvidíme tedy, co přinese čas.

Zdroj: iDnes, Instagram

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články