Mladší dcera Marthy Issové namalovala maminčin portrét. Trefila ji úplně přesně

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Issova Martha
Zdroj: Profimedia

To, že děti jsou radost, ví i půvabná herečka Martha Issová. Ta si se svým životním partnerem Davidem Ondříčkem nadělila radosti rovnou dvě — dcery Františku a Emilku. Právě druhá jmenovaná je talentovaná umělkyně. Nad jejím výtvorem se rozesmála většina Marthiných sledujících.


Martha Issová je velmi talentovaná herečka. Momentálně je v angažmá v Dejvickém divadle. Velký úspěch zaznamenal také film jejího partnera Davida Ondříčka Zátopek, kde Martha ztvárnila přímo Danu Zátopkovou.

Krásné děti

Martha je ale také dvojnásobnou maminkou. A to od roku 2012, kdy se jí narodila její první dcera Františka. Druhorozená Emilka přišla na svět šest let poté.

Zatímco starší dcera už se s rodiči občas podívá i do společnosti, naposledy s nimi byla například v létě na karlovarském filmovém festivalu, mladší zatím ještě zůstává doma.

Dokonalý portrét

Že má ale dcera umělecký talent po rodičích, je vidět už nyní. Dokázala to sama herečka, když na svůj Instagram vložila obrázek, který malá Emilka namalovala.

Ke snímku přidala Martha komentář: „Moje dcera Emilka mě vidí takovou, jaká jsem.“ A nutno dodat, že svou slavnou maminku opravdu trefila.

Obzvláště tedy kučeravé vlasy, které jejímu portrétu dominují. Sledující pak rozesmál především nos, který působí spíše jak od jistého zvířátka.

Líbil se i Havlové

Přesto nelze malé umělkyni upřít pozorovací talent i velkou dávku kreativity. To ocenili také hereččini fanoušci, kteří začali obrázek komentovat.

„Krása,“ napsala jedna sledující. „Ty vlasy jsou přesné,“ smála se další. „Tu podobu trefila naprosto přesně,“ myslí si jedna z fanynek. Pochvalný komentář holčičce zanechala dokonce i bývalá první dáma Dagmar Havlová.

Zdroj: Blesk.cz, Instagram, Prehledne24.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články