Mistři zastavárny: Neuvěříte, jakého má doma oblíbenec Chumlee miláčka. Nechal si ho dokonce zvěčnit na tělo

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
chumlee mistri zastavarny
chumlee mistri zastavarny

Mistři zastavárny se vysílají v televizi již přes deset let. Pořad sledující dění v jedné z nejslavnějších zastaváren si za tu dobu získal miliony fanoušků po celém světě. Jedním z účinkujících je Austin „Chumlee“ Russell, milovník krásných žen, sladkostí a tetování.

Pořad Mistři zastavárny oslavil vstoupil do své sedmnácté sezóny, a přestože COVID-19 způsobil při produkci nových epizod různé škrty, show stále pokračuje a těší se velkému zájmu.

Za tu dobu se napsalo již mnoho o životě hlavních představitelů – Ricka Harrisona, jeho syna Coreyho a jeho kamaráda Chumleeho.

Životní osud toho posledního jmenovaného patří rozhodně mezi ty nejzajímavější. Ostatně zahrnuje témata policejní razie, držení zbraní a problémy se zákonem obecně.

Chumleeho problémy se zákonem

Na začátku roku 2016 vpadla do Chumleeho domu policie v reakci na obvinění ze sexuálního útoku.

Během razie našla vše – od prášků na uklidnění, přes pervitin až po zbraně. Třešničkou na dortu pak byla striptérka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pawn Stars (@pawnstars)

Chumlee se ukázal jako pěkné kvítko. Následně byl zatčen, ale naštěstí pro něj vše dobře dopadlo.

V roce 2017 otevřel svůj vlastní obchod s cukrovinkami, pustil se do zdravého životního stylu a zhubl.

Dnes žije navzdory svým neúspěchům život, jaký si vždy představoval. Je pravděpodobné, že se v seriálu bude objevovat i nadále.

Proč Pinky vidí dvojitě?

Ostatně nedávno na svém instagramovém profilu lákal fanoušky na novou epizodu Mistrů zastavárny, v níž diváci mohou vidět, jak si nechává dělat speciální tetování.

Nechal si totiž vytetovat podobiznu své čivavy Pinky. I na oficiálním Instagramu Mistrů zastavárny jde vidět výsledný výtvor. Ten kontroluje sám Chumleeho psí mazlíček.

„Chumův pes vidí dvojitě a vy budete také, protože dvě zbrusu nové epizody se vrací v pondělí na televizní obrazovku,“ píše se v příspěvku.

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články